Opinie o Nas
  • Gwarancja Odkupu

baner-gwaranacja(1).png
Tylko w naszym sklepie masz Gwarancję Odkupu!

Działa to bardzo prosto:

1. Kupujesz dowolną grę w sklepie Play Smart
2. Grasz
3. Sprzedajesz ją nam
4. Wysyłamy na Twoje konto odpowiednią kwotę i dodatkowo otrzymujesz od nas kod rabatowy na kolejną, używaną grę!

Kupując grę, z góry wiesz za ile ją od Ciebie odkupimy i jaki dodatkowy rabat uzyskasz. Wszystko zależy od tego ile dni po odbiorze przesyłki nam ją wyślesz (od 10/05/2022 wszystkie gry mają takie same terminy) :

JEŚLI WYŚLESZ NAM GRĘ W CIĄGU 14 DNI KALENDARZOWYCH UBIJEMY
LEGENDARNY(1).jpg
ODKUPIMY OD CIEBIE GRĘ ZA 50% CENY JAKĄ ZA NIĄ ZAPŁACIŁEŚ I DODATKOWO OTRZYMASZ VOUCHER -50% DO WYKORZYSTANIA NA DOWOLNĄ, UŻYWANĄ GRĘ!


JEŚLI WYŚLESZ NAM GRĘ W CIĄGU 30 DNI KALENDARZOWYCH UBIJEMY
epicki.jpg

ODKUPIMY OD CIEBIE GRĘ ZA 25% CENY JAKĄ ZA NIĄ ZAPŁACIŁEŚ I DODATKOWO OTRZYMASZ VOUCHER -25% DO WYKORZYSTANIA NA DOWOLNĄ, UŻYWANĄ GRĘ!


W paczce z grą, dostaniesz kopertę z wydrukowaną etykietą zwrotną*, więc nie płacisz za wysyłkę odsprzedawanej gry!
Jeśli nie chcesz skorzystać z wydrukowanej etykiety lub kupiłeś grę od nas przez Allegro - wejdź na stronę Szybkie Zwroty InPost  , wybierz "Play Smart- Gwarancja Odkupu", wpisz numer swojego zamówienia i wypełnij formularz. Otrzymasz kod na darmowe nadanie paczki w dowolnym Paczkomacie InPost.
Jedynie wypełniasz umowę - jeśli nadasz do nas paczkę w ciągu 14 dni, po prostu wpisz połowę tego co zapłaciłeś za grę; jeśli w ciągu 30 dni, wpisz 25% ceny. Jak tylko odbierzesz paczkę, mailowo wyślemy Ci instrukcję jak ją uzupełnić wraz terminami na odpowiednie progi Gwarancji Odkupu :)

Poniżej przedstawiamy skróconą instrukcję:
WZOR-Play-Smart-umowa-kupna.jpg

*Jeśli nie będziesz chciał korzystać z Gwarancji Odkupu, podczas składania zamówienia, zaznacz odpowedni checkbox. Pamiętaj - zawsze możesz zmienić zdanie! Wystarczy, że wyślesz do nas maila: odkup@playsmart.com.pl lub wejdź na stronę Szybkie Zwroty InPost  , wybierz "Play Smart- Gwarancja Odkupu", wpisz numer swojego zamówienia i wypełnij formularz. Otrzymasz kod na darmowe nadanie paczki w dowolnym Paczkomacie InPost.

Wiecej szczegółów znajdziesz w Reglaminie Sklepu (punkt 6) oraz sekcji FAQ