Opinie o Nas
  • Skup gier na konsole

Masz grę, którą chcesz sprzedać? My chętnie ją kupimy!


Na Twojej półce znajdują się gry, które tylko zbierają kurz? Skup gier to świetne rozwiązanie dla każdego fana spędzania wolnego czasu przy konsoli. Z nami możesz w łatwy sposób sprzedać grę, w którą już nie grasz lub całkowicie ją przeszedłeś. Jak to działa? To bardzo proste! Przekazując nam swoją grę otrzymujesz środki na kolejną, nową lub używaną grę, a z tej oddanej cieszy się inna osoba. Jeśli Twoja gra jest w dobrym stanie i przeznaczona na PS4, PS5, Xbox One lub Xbox Series X nie czekaj - napisz do nas na WhatsApp (nasz nr telefonu: 690069800) lub prześlij nam wszystkie niezbędne dane mailowo (pełną nazwę gry lub gier, które chcesz sprzedać, platformę oraz stan pudełek i płyt), a my wrócimy do Ciebie z ofertą!

Jeśli chciałbyś nam odsprzedać swoją grę, napisz do nas na WhatsApp (nasz nr telefonu: 690069800) lub maila (odkup@playsmart.com.pl) z zapytaniem. W mailu, zgodnie z regulaminem, podaj następujące informacje:

  1. Pełna nazwa gry lub gier, które chcesz sprzedać
  2. Platforma (na chwilę obecną przyjmujemy tylko gry na PS4,PS5 oraz XBox One i Xbox Series X)
  3. Stan pudełek i płyt( czy płyty mają rysy? czy pudełka są oryginalne, zabrudzone, połamane, brak itp. )
Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe wraz z proponowaną przez nas ofertą. Jeśli zaakceptujesz przedstawione warunki, poprosimy Cię o podanie następujących danych:
  1. Imię i nazwisko
  2. Adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, kraj)
  3. Adres email
  4. Nr telefonu do kontaktu
  5. Nr konta bankowego do przelewu

Będą one potrzebne do umowy kupna, którą wyślemy Ci na maila. Podpisz wydrukowaną umowę i wyślij ją nam razem z grą/grami. Po pozytywnej weryfikacji stanu towaru przez naszego specjalistę, wyślemy Ci na adres mailowy skan podpisanej przez nas umowy oraz pieniądze na wskazany numer konta bankowego.
W przypadku negatywnej weryfikacji odeślemy Ci grę oraz poinformujemy Cię mailowo o przyczynie odmowy. 

Więcej szczegółów oraz informacje doczytące zasad przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym Regulaminie Oraz Polityce Prywatności.

Skup gier - rozwiązanie dla każdego fana wirtualnej rozrywki


W ofercie playsmart.com.pl znajdziesz wiele popularnych tytułów w niższych cenach. Warto więc zrobić czystkę na swojej półce, sprzedać te dawno nieużywane i cieszyć się nowymi wyzwaniami i planszami w grze, które również możesz zakupić właśnie za naszym pośrednictwem. Możesz więc zarobić, a tym samym zrobić miejsce na półce na nowe gry, które przyniosą Ci jeszcze więcej satysfakcji. Skup gier to też lepsza alternatywa dla aukcji internetowych w popularnych witrynach. U nas nie ponosisz m.in. kosztów wystawienia przedmiotu. W Play Smart proces wysyłki i weryfikacji trwa o wiele krócej. Jeśli Twoja gra zostanie zaakceptowana, szybko będziesz mógł cieszyć się z zastrzyku gotówki.

Każdy gracz zdaje sobie sprawę, że z sezonu na sezon gry na nowsze konsole są coraz droższe. Nawet jeśli decydujesz się na zakup, przechodzisz grę w krótkim czasie i co potem? Odkładasz ją na półkę wraz z innymi zakończonymi grami i czekasz na nową. A co jeśli postanowisz zrobić czystkę w grach i sprzedać te, które już Cię nie interesują? Z pomocą przychodzi Play Smart. Chętnie odkupimy od Ciebie niechciane gry, aby mógł cieszyć się z nich ktoś inny!