• Ghostbusters

Ghostbusters to seria kultowych filmów, które zyskały sobie rzesze fanów na całym świecie. Pierwszy film Ghostbusters został wydany w 1984 roku i natychmiast stał się hitem, zyskując uznanie krytyków i publiczności.

Film opowiada historię trzech naukowców - Petera Venkmana (grany przez Billa Murraya), Raymonda Stantza (grany przez Dana Aykroyda) i Egona Spenglera (grany przez Harolda Ramisa), którzy zakładają firmę, która zajmuje się łapaniem duchów w Nowym Jorku. W filmie pojawiają się nie tylko niesamowite efekty specjalne i komediowe sytuacje, ale także zjawiska paranormalne, które trudno wyjaśnić.

Po sukcesie pierwszej części, powstała kontynuacja zatytułowana "Ghostbusters II", która ukazała się w 1989 roku. W filmie pojawiają się ci sami bohaterowie, którzy muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu związanemu z pojawieniem się duchów w Nowym Jorku.

Po dłuższej przerwie, w 2016 roku został wydany reboot Ghostbusters, w którym wystąpiły cztery kobiety jako nowi łowcy duchów: Erin Gilbert (grana przez Kristen Wiig), Abby Yates (grana przez Melissę McCarthy), Jillian Holtzmann (grana przez Kate McKinnon) i Patty Tolan (grana przez Leslie Jones).

W 2021 roku pojawił się kolejny film z serii Ghostbusters, zatytułowany "Ghostbusters: Dziedzictwo". Tym razem fabuła skupia się na rodzeństwie Trevor i Phoebe, którzy przeprowadzają się do miasteczka po zmarłym dziadku. Odkrywają oni wiele tajemnic z przeszłości swojego dziadka, w tym jego powiązania z oryginalnymi Ghostbusters.

Filmy z serii Ghostbusters zawsze były cieszą się popularnością wśród fanów kina, a także zapewniają niezapomnianą rozrywkę i wiele śmiechu.

Brak produktów do wyświetlenia