Skoro trafiłeś do tego sklepu, to znaczy, że jesteś graczem, tak jak my :) 
Widząc sytuację na rynku gier konsolowych, zdajemy sobie sprawę z kilku problemów, z ktorymi sami musimy sobie radzić jako gracze.
Przede wszystkim ceny gier. Od pojawiaienia się konsol najnowszej generacji, PS5 i XBoxa Series S i X, ceny dochodzą już do 350 zł za grę. Dla jednych to dużo, dla innych mało - wszyscy jednk płacimy za kilka, kilkanaście, czasami kilkadziesiąt godzin zabawy i co potem? Płyta ląduje na półce i zbiera kurz. Co jakiś czas zdarzają się produkcje wybitne, które mogą leżeć i cieszyć nasze oczy, jednak do zdecydowanej większości gier już nie wrócimy. Jasne, jest możliwośc zakupu gier w wersjach cyfrowych, jednak z nimi jest problem z wyższymi cenami niż wersjach pudełkowych oraz ptrzeba ściągnięcia danych na konsolę co trwa i zmiejsza domowy pakiet danych.
Przez program Gwaranacja Odkupu, proponujemy Wam rozwiązanie problemów ceny i zalegania płyt w domu. Kupując w sklepie Play Smart, dajemy Ci gwarancję odkupienia gier w konretnych, jasno określonych cenach. Dotyczy to zarówno gier nowych jak i uzywanych. Wysokość ceny, za którą odkupimy od Was konkretną grę widzicie już przy jej zamówieniu. Może to być 50, 40, 25 i 15 procent ceny, którą zapłaciliście za grę ( nie ma znaczenia, czy kupujesz nową, czy uzywaną grę ). Powyższe "Deal'e" , czyli procent jest uzależniony od tego w jakim terminie nam ją odsprzedasz. Zdajemy sobie sprawię, że niektóre gry potrzebują wiecej czasu niż inne, dlatego niektore gry będą miały inne terminy. Dla przykładu, kupujesz grę za 100 zł, a my możemy Ci zwrócić na konto nawet 50 zł.
Dodatkowo oprócz tego, dostajesz procentowy rabat o tej samej wielkości na zakup kolejnej używanej gry!
Możesz więc łatwo policzyć, że podobna gra, do tej, którą kupiłeś wczesniej za 100 zł ( my oddajemy Ci 50 zł ) będzie Cię kosztowała już tylko 50 zł. Jeśli tą grę nam odsprzedasz, to możesz dostać nawet 25 zł spowrotem na konto.
Tak, można tak w nieskończoność!
Dzięki takiemu rozwiązniu grasz tanio i masz miejsce na półkach. jedyne co musizsz zrobić to znaleźć czas na granie :)

Wiecej szczegółowych informacji znajdziesz w zasadach Gwarancji Odkupu oraz skcji FAQ