Opinie o Nas
  • Sony PlayStation 5 DualSense Cosmic Red (Czerwony)

Poznaj bardziej wciągające wrażenia w grach dzięki nowemu, innowacyjnemu kontrolerowi PS5™.

Stan Nowy
Kolor Czerwony
Kompatybilność z PS5 TAK
349.00 -14% 299.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
EAN 711719828099

Kontroler bezprzewodowy DualSense – Kosmiczna Czerwień

image 

Badaj nowe granice grania, korzystając z kontrolera o żywym, czerwonym wzornictwie i z dopasowanymi detalami przycisków.

HEIGHTEN YOUR SENSES™

Bezprzewodowy kontroler DualSense do konsoli PS5 oferuje realistyczne efekty dotykowe2, adaptacyjne efekty „Trigger"2 oraz wbudowany mikrofon - a wszystko to zintegrowane w kultowej konstrukcji.


EFEKTY DOTYKOWE

Poczuj fizyczną reakcję na swoje działania w grze dzięki podwójnym aktuatorom, które zastępują tradycyjne silniki wibracyjne. Takie dynamiczne wibracje w Twoich rękach mogą symulować wrażenia dotykowe wielu rzeczy, od otaczającego Cię świata po odrzut rozmaitych broni.


ADAPTACYJNE EFEKTY "TRIGGER"

Doświadcz różnych poziomów siły i napięcia podczas interakcji ze sprzętem i otoczeniem w grze. Poczynając od ciągnięcia coraz bardziej napinającej się liny po wciśnięcie hamulców w jadącym samochodzie, możesz odczuć fizyczną więź z działaniami na ekranie.


WYRAŹ SIEBIE I DZIEL SIĘ SWOJĄ PASJĄ


 WBUDOWANE GNIAZDO MIKROFONU I ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO

Rozmawiaj ze znajomymi online3 za pomocą wbudowanego mikrofonu, albo podłączając zestaw słuchawkowy do gniazda 3,5 mm. Za pomocą specjalnego przycisku MUTE możesz wyłączać rejestrowanie głosu.


PRZYCISK TWORZENIA

Nagrywaj i transmituj3 najciekawsze momenty rozgrywki za pomocą przycisku tworzenia. Zainspirowany sukcesem innowacyjnego przycisku SHARE, przycisk tworzenia daje graczom jeszcze więcej możliwości na tworzenie treści związanych z grami i transmitowanie ich na żywo całemu światu3Wymagane połączenie internetowe i konto w PlayStation™Network. Posiadacze kont muszą mieć co najmniej 7 lat, a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodziców. Obowiązują pełne warunki: playstation.com/PSNTerms .


Materiały i opis ze strony PlayStation Polska

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia