Opinie o Nas
  • Ghost of Tsushima Director's Cut PS4

Nadciąga burza. Poznaj Ghost of Tsushima w wersji Director’s Cut.

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Przygodowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
Brak towaru
249.00 -16% 209.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
EAN 711719716297

PRADAWNE PIĘKNO CUSZIMY OPIERA SIĘ OGNIOWI WOJNY

Świat nie kończy się na polu bitwy. Rozejrzyj się dookoła i zachwyć się surowym pięknem feudalnej Japonii. Przemierzaj wielkie połacie wiejskiego krajobrazu w pełnym akcji i przygód otwartym świecie, w którym czekają na Ciebie ciekawe postacie, starożytne budowle i piękne widoki. Zwiedzaj starannie dopracowane regiony i podziwiaj różnorodność życia na rozległej wyspie - od falujących pól i spokojnych świątyń po przedwieczne lasy, wioski i zapierające dech w piersi górskie krajobrazy. Szukaj ukojenia wśród harmonii przyrody i chwil dzielonych z ludźmi, którym pomagasz.

 
 


NARODZINY DUCHA
Jin dorastał wśród samurajów i od najmłodszych lat szkolił się w ich sztuce walki. Kiedy Mongołowie rozgromili ich siły, jego świat legł w gruzach. Teraz stanął przed najtrudniejszą decyzją w życiu: może pozostać wierny samurajskim cnotom i kontynuować walkę, której nie jest w stanie wygrać, albo zboczyć ze szlachetnej ścieżki, by za wszelką cenę chronić wyspę i jej mieszkańców. Aby odzyskać Cuszimę, Jin musi zwrócić się o pomoc i wsparcie zarówno do starych znajomych, jak i nowych, zaskakujących sojuszników. Musi zerwać z tradycją i przeobrazić się w nowego wojownika, który zrobi wszystko, by ocalić to, co zostało z jego ojczyzny.


BŁOTO, KREW I STAL
Mongołowie to potężni, nieprzewidywalni i doskonale uzbrojeni przeciwnicy. Aby zdobyć nad nimi przewagę i obronić lud Cuszimy, musisz odpowiednio dostosować umiejętności Jina i poznać nowe strategie walki.


Zmierz się z przeciwnikami w walce z bliska, korzystając ze swojej katany, i weź udział w wyjątkowej i wciągającej walce samurajskiej. Opanuj strzelanie z łuku, aby z zabójczą precyzją eliminować zagrożenia na odległość. Opracuj taktykę ukrywania się i podstępu, aby zdezorientować wrogów i zaskoczyć ich niezwykłymi atakami.
  Interaktywność otoczenia i intuicyjny system walki czynią z Cuszimy idealne pole do eksperymentów z różnymi umiejętnościami, strategiami i bronią. Przekonaj się, jaki styl walki odpowiada Ci najbardziej. W miarę rozwoju historii Jina wszechstronność i kreatywność staną się Twoją największą bronią.
Ghost of Tsushima - postacie

Poznaj niektóre z postaci, które napotkasz podczas swojej podróży.


 


 


 


 


 

Jin Sakai

Jin rozpoczyna grę jako samuraj, zdobywa jednak umiejętności i przyjmuje taktykę, które zdecydowanie nie przypominają samurajskich - w ten sposób zacznie tworzyć nową tożsamość, Ducha.  W trakcie gry dowiesz się więcej o Jinie, zagrożeniach, przed którymi stoi, sojusznikach pomagających mu w jego misji oraz o tym, co będzie musiał poświęcić, by stać się tym nowym typem wojownika.


 


 


 


 


 


 

  


 


 


 


 


 


Shimura

Shimura to jito (pan) Cuszimy. Jest samurajem, wujkiem i autorytetem Jina. Od dzieciństwa uczył Jina tradycyjnego stylu życia samuraja, więc coraz bardziej martwi go taktyka, którą Jin zaczyna przyjmować, porzucając dotychczasowe nauki i stając się Duchem.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Khotun-chan

Khotun-chan jest generałem i przywódcą armii mongolskiej, która najechała na wyspę Cuszima. To bezwzględny, przebiegły przeciwnik, który wykorzystuje wszystko, co wie o samurajach, aby spróbować ich zniszczyć. Jest brutalny i bezlitosny - Jin szybko nauczy się nie lekceważyć tego wojownika. 


 


 


 


 


 


 
Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends to nowy tryb kooperacyjnej gry wieloosobowej* inspirowany japońskimi legendami i mitami. Wybierz jedną z czterech dostępnych klas - samuraja, łowcę, ronina bądź zabójcę - i zagraj z przyjaciółmi (lub graczami dobranymi drogą matchmakingu) w misje fabularne dla dwóch osób lub misje przetrwania oparte na walce z hordami dla czterech osób. Ghost of Tsushima: Osoby, które kupiły grę Ghost of Tsushima, mogą pobrać Ghost of Tsushima: Legends za darmo. 


Wersja Director's Cut zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki, a także zupełnie nową zawartość:
  • Pełną wersję gry.
  • Rozszerzenie „Iki Island": nowy wątek fabularny, minigry, rodzaje przeciwników i nie tylko*.
  • Wieloosobowy tryb współpracy Legends**.
  • Cyfrowy minialbum.
  • Jeden punkt techniki*.
  • Talizman łaski Hachimana*.
  • Zestaw skórek „Bohater Cuszimy": złotą maskę, zestaw do konserwacji miecza, konia, siodło*.
  • Komentarz reżysera: twórcy gry zestawiają świat Ghost of Tsushima z prawdziwymi wydarzeniami, którymi był inspirowany, podczas rozmowy ze znanym japońskim historykiem.

 


* Przedmioty do odblokowania poprzez postępy w grze.

** Tryb wieloosobowej gry online wymaga członkostwa w PlayStation®Plus. Opłata za abonament PlayStation Plus pobierana jest cyklicznie aż do anulowania. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Pełny regulamin: play.st/PSPlusTerms.


 


 


 


 


 


 


 


opis i zdęcia ze strony PlayStation Polska


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia