• FIFA 22 XBox Series X UŻYWANA

EA SPORTS FIFA 22 przenosi grę na nowy poziom dzięki technologii rozgrywki nowej generacji, HyperMotion.

GWARANCJA ODKUPU 30 DNI
Wersja gry Pudełkowa
Stan Używana ( Stan Doskonały )
Polska wersja językowa Pełna
Gatunek Sportowa
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Okładka (nie ma wpływu na język gry) polska
39.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
ORLEN Paczka 0
InPost Paczkomaty 24/7 (pobranie) 4.99
DHL Odbiór w punkcie 6.99
InPost Kurier 9.99
Kurier DHL 9.99
Poczta Polska Kurier 48 13
InPost Kurier (pobranie) 15.99
Kurier DHL (pobranie) 15.99
Poczta Polska Kurier 48 (pobranie) 17
FedEx 17
Kurier DPD 18
GLS 20
Kurier DPD (pobranie) 23
FedEx (pobranie) 24
Dostępność Dostępny

W grze EA SPORTS™ FIFA 22 każdy moment na boisku jest ulepszany przez HyperMotion. Łącząc takie rozwiązania, jak Advanced 11v11 Match Capture i uczenie maszynowe, HyperMotion sprawia, że dzięki rzeczywistym danym o ruchu profesjonalnych piłkarzy w najbardziej zaciętych meczach, rozgrywki w FIFA 22 są najbardziej realistyczne, responsywne i płynne w całej historii tej serii. 

W nowym sezonie innowacji powracają klasyczne tryby gry: Możesz stworzyć własny klub w trybie kariery, poczuć nostalgię dzięki kartom FIFA Ultimate Team Heroes, a także zdobywać nagrody za umiejętności prezentowane w nowej wersji rozgrywek ulicznych VOLTA FOOTBALL


 

TECHNOLOGIA ROZGRYWKI HYPERMOTION

Całkowita nowość w EA SPORTS FIFA, wyłącznie na konsolach następnej generacji, HyperMotion po raz pierwszy w historii integruje dwie technologie, rewolucjonizując rozgrywkę futbolową:

image

 

 

 

 

Advanced 11v11 Match Capture

Kombinezony Xsens po raz pierwszy umożliwiają przechwytywanie ruchu 22 profesjonalnych piłkarzy grających w meczach rywalizacyjnych. Zgromadzone dane o prawdziwym ludzkim ruchu odpowiadają za sposób poruszania się drużyn oraz poszczególnych zawodników w całej grze FIFA 22.image

 

 

 

 

Uczenie maszynowe

Nowoczesny zastrzeżony algorytm uczenia maszynowego wykorzystuje dane z ponad 8,7 miliona zarejestrowanych klatek ruchu i w czasie rzeczywistym tworzy na ich podstawie nowe animacje, które pozwalają graczom doświadczyć żywego futbolu w przeróżnych sytuacjach.

 

 Autentyczny ruch całej drużyny

Przełomowe kombinezony Xsens po raz pierwszy umożliwiają przechwytywanie ruchu 22 piłkarzy grających w rzeczywistych meczach rywalizacyjnych. Dane pozyskane przy każdym dotknięciu, bloku, sprincie i pojedynku pozwoliły podnieść jakość animacji w stopniu niespotykanym dotychczas w FIFA, a zwiększenie dynamiki rozgrywki oraz wyostrzenie responsywności i cech fizycznych graczy poskutkowało uzyskaniem najbardziej realistycznego ruchu w historii serii.


ML - Flow

Nasz algorytm uczenia maszynowego całkowicie rewolucjonizuje animację w grach sportowych, zapewniając większą płynność i realizm. Wykorzystując dane z ponad 8,7 miliona klatek zarejestrowanych przez Advanced 11v11 Match Capture, algorytm uczy się, a następnie w czasie rzeczywistym tworzy na ich podstawie nowe animacje pozwalające graczom na lepsze dostosowanie tempa kroków i biegu, które przekładają się na płynniejszą kontrolę nad piłką oraz dokładniejsze strzały.


Taktyczna SI

Dzięki mocy obliczeniowej PlayStation 5 taktyczna SI nadaje głębszą inteligencję wszystkim 22 zawodnikom, umożliwiając każdemu z nich lepsze zrozumienie formacji oraz ruchu własnej drużyny i przeciwników, tym samym przenosząc rozgrywkę na wyższy poziom taktycznego realizmu.

Zawodnicy ataku potrafią teraz podejmować nawet 6 razy więcej decyzji na sekundę, co daje im lepsze rozeznanie w sytuacji, pozwala na skuteczniejsze budowanie akcji oraz skraca ich czas reakcji w przypadku utraty kontroli nad piłką przez którąkolwiek ze stron. Z kolei dzięki ulepszonej SI defensywnej drużyny działają teraz bardziej jako jedna całość, zachowując formację podczas poruszania się po boisku oraz krycia pustej przestrzeni.


Dynamiczne walki w powietrzu

Nowa technologia interakcji dwóch zawodników synchronizuje ich animacje, kiedy skaczą do walki o piłkę, skutkując większym realizmem i lepszą responsywnością. Patrz, jak obrońcy i napastnicy przepychają się, pociągają i szturchają, aby dojść do dośrodkowań, wybić i dalekich podań. Podczas walki o piłkę dochodzi często do ostrych starć.


Pewna kontrola nad piłką

Dzięki odświeżeniu animacji kontrolowanie piłki w FIFA 22 jest bardziej naturalne i płynne. Dłuższe animacje przy grze na dwa kontakty dają większą kontrolę nad piłkami z powietrza, większą zwinność przy przyjmowaniu piłek z ziemi oraz większą siłę podczas osłaniania piłki, by otworzyć przed graczami nowe sposoby prowadzenia ataku.


Naturalność zawodników

Dzięki technologii Advanced 11v11 Match Capture nowe animacje zawodników niebędących przy piłce oraz zachowanie otoczenia pozwala tchnąć w rozgrywkę jeszcze więcej życia. Przeciwnicy rozmawiają, wskazują palcami i ponaglają się nawzajem, co w połączeniu z dynamicznym ruchem oraz naturalnym zachowaniem tworzy jeszcze większy realizm gry i umożliwia głębszą imersję.

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia