• FIFA 22 PS5 UŻYWANA

EA SPORTS FIFA 22 przenosi grę na nowy poziom dzięki technologii rozgrywki nowej generacji, HyperMotion.

GWARANCJA ODKUPU 30 DNI
Wersja gry Pudełkowa
Stan Używana ( Stan Doskonały )
Polska wersja językowa Pełna
Gatunek Sportowa
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Okładka (nie ma wpływu na język gry) polska
39.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
ORLEN Paczka 0
InPost Paczkomaty 24/7 (pobranie) 4.99
DHL Odbiór w punkcie 6.99
InPost Kurier 9.99
Kurier DHL 9.99
Poczta Polska Kurier 48 13
InPost Kurier (pobranie) 15.99
Kurier DHL (pobranie) 15.99
Poczta Polska Kurier 48 (pobranie) 17
FedEx 17
Kurier DPD 18
GLS 20
Kurier DPD (pobranie) 23
FedEx (pobranie) 24
Dostępność Bardzo mało

W grze EA SPORTS™ FIFA 22 każdy moment na boisku jest ulepszany przez HyperMotion, technologię rozgrywki, która ma za zadanie w pełni wykorzystać możliwości PlayStation 5. Łącząc takie rozwiązania, jak Advanced 11v11 Match Capture i uczenie maszynowe, HyperMotion sprawia, że dzięki rzeczywistym danym o ruchu profesjonalnych piłkarzy w najbardziej zaciętych meczach, rozgrywki w FIFA 22 są najbardziej realistyczne, responsywne i płynne w całej historii tej serii. 

W nowym sezonie innowacji powracają klasyczne tryby gry: Możesz stworzyć własny klub w trybie kariery, poczuć nostalgię dzięki kartom FIFA Ultimate Team Heroes, a także zdobywać nagrody za umiejętności prezentowane w nowej wersji rozgrywek ulicznych VOLTA FOOTBALL


 

TECHNOLOGIA ROZGRYWKI HYPERMOTION

Całkowita nowość w EA SPORTS FIFA, wyłącznie na konsolach następnej generacji, HyperMotion po raz pierwszy w historii integruje dwie technologie, rewolucjonizując rozgrywkę futbolową:

image

 

 


Advanced 11v11 Match Capture

Kombinezony Xsens po raz pierwszy umożliwiają przechwytywanie ruchu 22 profesjonalnych piłkarzy grających w meczach rywalizacyjnych. Zgromadzone dane o prawdziwym ludzkim ruchu odpowiadają za sposób poruszania się drużyn oraz poszczególnych zawodników w całej grze FIFA 22.

 image

Uczenie maszynowe

Nowoczesny zastrzeżony algorytm uczenia maszynowego wykorzystuje dane z ponad 8,7 miliona zarejestrowanych klatek ruchu i w czasie rzeczywistym tworzy na ich podstawie nowe animacje, które pozwalają graczom doświadczyć żywego futbolu w przeróżnych sytuacjach.

 

 

 

 

 Autentyczny ruch całej drużyny

Przełomowe kombinezony Xsens po raz pierwszy umożliwiają przechwytywanie ruchu 22 piłkarzy grających w rzeczywistych meczach rywalizacyjnych. Dane pozyskane przy każdym dotknięciu, bloku, sprincie i pojedynku pozwoliły podnieść jakość animacji w stopniu niespotykanym dotychczas w FIFA, a zwiększenie dynamiki rozgrywki oraz wyostrzenie responsywności i cech fizycznych graczy poskutkowało uzyskaniem najbardziej realistycznego ruchu w historii serii.


ML - Flow

Nasz algorytm uczenia maszynowego całkowicie rewolucjonizuje animację w grach sportowych, zapewniając większą płynność i realizm. Wykorzystując dane z ponad 8,7 miliona klatek zarejestrowanych przez Advanced 11v11 Match Capture, algorytm uczy się, a następnie w czasie rzeczywistym tworzy na ich podstawie nowe animacje pozwalające graczom na lepsze dostosowanie tempa kroków i biegu, które przekładają się na płynniejszą kontrolę nad piłką oraz dokładniejsze strzały.


Taktyczna SI

Dzięki mocy obliczeniowej PlayStation 5 taktyczna SI nadaje głębszą inteligencję wszystkim 22 zawodnikom, umożliwiając każdemu z nich lepsze zrozumienie formacji oraz ruchu własnej drużyny i przeciwników, tym samym przenosząc rozgrywkę na wyższy poziom taktycznego realizmu.

Zawodnicy ataku potrafią teraz podejmować nawet 6 razy więcej decyzji na sekundę, co daje im lepsze rozeznanie w sytuacji, pozwala na skuteczniejsze budowanie akcji oraz skraca ich czas reakcji w przypadku utraty kontroli nad piłką przez którąkolwiek ze stron. Z kolei dzięki ulepszonej SI defensywnej drużyny działają teraz bardziej jako jedna całość, zachowując formację podczas poruszania się po boisku oraz krycia pustej przestrzeni.


image

 

 

Dynamiczne walki w powietrzu

Nowa technologia interakcji dwóch zawodników synchronizuje ich animacje, kiedy skaczą do walki o piłkę, skutkując większym realizmem i lepszą responsywnością. Patrz, jak obrońcy i napastnicy przepychają się, pociągają i szturchają, aby dojść do dośrodkowań, wybić i dalekich podań. Podczas walki o piłkę dochodzi często do ostrych starć.Pewna kontrola nad piłką

Dzięki odświeżeniu animacji kontrolowanie piłki w FIFA 22 jest bardziej naturalne i płynne. Dłuższe animacje przy grze na dwa kontakty dają większą kontrolę nad piłkami z powietrza, większą zwinność przy przyjmowaniu piłek z ziemi oraz większą siłę podczas osłaniania piłki, by otworzyć przed graczami nowe sposoby prowadzenia ataku.


Naturalność zawodników

Dzięki technologii Advanced 11v11 Match Capture nowe animacje zawodników niebędących przy piłce oraz zachowanie otoczenia pozwala tchnąć w rozgrywkę jeszcze więcej życia. Przeciwnicy rozmawiają, wskazują palcami i ponaglają się nawzajem, co w połączeniu z dynamicznym ruchem oraz naturalnym zachowaniem tworzy jeszcze większy realizm gry i umożliwia głębszą imersję.


 

 

JAK FIFA 22 KORZYSTA Z INNOWACYJNYCH FUNKCJI PS5

Przełomowa technologia HyperMotion połączona ze zdolnościami następnej generacji PS5 czyni FIFA 22 odsłoną docenianej serii, którą po prostu musisz mieć.


 

Błyskawiczne czasy wczytywania

Zmaksymalizuj sesje gry i szybciej przechodź z menu do meczu, dzięki potężnemu, wbudowanemu dyskowi SSD PS5.


 

Odnowione menu główne

FIFA 22 wprowadza nowe, dynamiczne menu główne, z bardziej intuicyjnym i usprawnionym interfejsem. Menu główne zawiera zupełnie nowy wygląd listy znajomych, wyświetlający, kto jest obecnie online i pozwalający Ci szybko przejść do meczu online.


 

 

image

Poczuj akcję na boisku poprzez własne dłonie

 

Rewolucyjny kontroler bezprzewodowy DualSense PS5 przybliża Cię jeszcze bardziej do meczów w FIFA 22. Od strzałów na bramkę i ostrych wślizgów po efekty coraz większego zmęczenia, efekty dotykowe i adaptacyjne efekty „Trigger” pozwalają Ci poczuć mecz w dłoniach, jak nigdy dotąd.


Zmęczenie zawodników

Adaptacyjne efekty „Trigger” PS5 pozwalają wyczuć zmęczenie zawodników, ponieważ coraz trudniej je wciskać wraz ze spadkiem kondycji piłkarza.

 

 

Dynamiczne walki w powietrzu

Walka o piłkę w powietrzu jest kluczowym elementem każdego meczu piłkarskiego. Dzięki ulepszonej technologii interakcji dwóch zawodników i efektom dotykowym DualSense, FIFA 22 osiąga nowy poziom realizmu i responsywności. Piłkarze skaczą, aby sięgnąć dośrodkowań, wybić i dalekich podań.


Fizyka następnej generacji

Efekty dotykowe i model fizyczny następnej generacji w FIFA 22 podkreślają ekscytację związaną ze zdobyciem bramki, dzięki czemu naprawdę czujesz jak piłka wpada do siatki.


 

image

 

 

 

 

 

Realistyczny dźwięk 3D

Wskazówki dźwiękowe następnej generacji i dźwięk na boisku podkreślają emocje związane z każdym golem i powodują, że każdy mecz brzmi, jakby gracz stał na boisku. To wszystko, a także rozszerzony komentarz meczowy, powoduje, że PS5 zapewnia niezwykle immersyjne wrażenia dźwiękowe w FIFA 22.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

image

Wciągający przebieg meczu

Ciesz się naprawdę immersyjnym przebiegiem meczu – promienie światła są symulowane indywidualnie, tworząc rzeczywiste cienie i odbicia na boisku.


Tętniące życiem stadiony

Stadiony w FIFA 22 zostały całkowicie przebudowane na PS5, dzięki czemu udało się odtworzyć kultową, autentyczną atmosferę najbardziej znanych miejscówek w świecie sportu.


Dynamiczne oświetlenie i boisko

Ulepszony system oświetlenia dodaje nowe poziomy przejrzystości i szczegółowości w całym meczu. Widać pojedyncze źdźbła trawy, a nowe tekstury murawy zmieniają się dynamicznie przez całych 90 minut meczu.


Bardziej ludzka rozgrywka

Nie można zapominać o ludzkim wymiarze piłki nożnej. W FIFA 22, PS5 pozwala przedstawić prawdziwy atletyzm najlepszych piłkarzy świata, a także pasję i intensywność zachowań kibiców, którzy reagują na wydarzenia na murawie.

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia