Opinie o Nas
  • 3dRudder Kontroler do PlayStation® VR

3dRudder pozwala na sterowanie stopami, dzięki czemu użytkownik może przeznaczyć swoje ręce do innych działań, takich jak strzelanie, chwytanie czy też ciągnięcie. Kontroler jest kompatybilny z konsolami PlayStation.

Kolor niebieski
PN 3DR-PS4-EU
CN kod 84716070
Dodatkowe informacje kompatybilny z PlayStation Aim Controller, PlayStation Dualshock, PlayStation Move Motion Controller oraz PlayStation VR, szeroki zakres ruchów
Złącze USB
Wymiary [cm] 34 x 34 x 7,2
Kompatybilność PS4, PS5
Waga [kg] 2,7
384.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 710928966615

Kontroler nożny 3dRudder do PlayStation® VR

image

Kontroler nożny 3dRudder do PlayStation VR na PS4 lub PS5 to urządzenie, które wykorzystuje pracę stóp i daje graczowi wiele nowych możliwości. 3dRudder gwarantuje pełną swobodę ruchów i jednocześnie sprawi, że całe ciało gracza będzie zaangażowane w rozgrywkę. Sterowanie stopami pozwala rękom skupić się na precyzyjnych działaniach. Na szczególną uwagę zasługują antypoślizgowa powierzchnia oraz dwie blokady gwarantujące lepszą przyczepność oraz zapobiegające przesuwaniu się stóp po platformie.

3dRudder nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, a sterowanie jest niezwykle łatwe. Gracz może przyspieszyć, zwolnić czy też skręcić. Poruszając się na piechotę łatwiej jest obrócić się, cofnąć oraz utrzymać jeden kierunek. Podczas rozgrywki gracz zaangażuje w pełni wzrok, słuch, ręce oraz nogi. Warto wspomnieć, że sterowanie 3dRudder do PlayStation VR jest niezwykle łatwe oraz intuicyjne.

3dRudder to kontroler kompatybilny z konsolami PS4 i PS5 oraz takimi urządzeniami jak: PlayStation Aim Controller, PlayStation Dualshock, PlayStation Move Motion Controller, PlayStation VR. Urządzenie posłuży podczas gry w ponad 40 tytułów PlayStation VR, w tym: The Wizards Enhanced Edition, Wolfenstein: Cyberpilot, Sairento VR, Scraper: First Strike, Space Junkies, Immortal Legacy, Beat Blaster.

Właściwości:

  • sterowanie stopami,

  • kompatybilność z PlayStation Aim Controller, PlayStation Dualshock, PlayStation Move Motion Controller oraz PlayStation VR,

  • szeroki zakres ruchów,

  • kompatybilność z PS4 i PS5.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia