Opinie o Nas
  • XBox Series X

NAJSZYBSZA I NAJPOTĘŻNIEJSZA KONSOLA XBOX W HISTORII

Stan Nowa
Dysk 1TB SSD
Kolor Czarny
Napęd Blu-Ray 4K UHD
Kontrolery w zestawie 1x Kontroler bezprzewodowy Xbox
Brak towaru
2649.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 889842640816

NAJSZYBSZA
I NAJPOTĘŻNIEJSZA
KONSOLA XBOX W HISTORII

ZOPTYMALIZOWANE DLA SERIES X|S

Gry stworzone przy użyciu zestawu deweloperskiego Xbox Series X|S oferują znacznie skrócony czas ładowania i zapewniają oszałamiającą grafikę przy nawet 120 klatkach na sekundę.

Gry z ikoną Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S cechuje niezrównany czas wczytywania, ulepszone efekty wizualne i stabilniejsza prędkość do 120 klatek na sekundę. Należą do nich nowe tytuły stworzone z wykorzystaniem środowiska programistycznego Xbox Series X|S, a także wcześniej wydane tytuły, które zostały przetworzone specjalnie na konsolę Xbox Series X|S.


Niesamowita wierność wizualna

Wykorzystując nasz niestandardowy procesor i technologie nowej generacji, takie jak Variable Rate Shading (VRS) i przyspieszane sprzętowo DirectX Raytracing, gry charakteryzowały się bardziej dynamicznymi, realistycznymi środowiskami. Dzięki przyspieszonej sprzętowo funkcji DirectX Raytracing, która wpływa na wszystko, od realistycznego oświetlenia po dokładne odbicia i akustykę w czasie rzeczywistym podczas odkrywania wirtualnego świata gry.

image


Liczba klatek na sekundę nowej generacji

Gry, które zostały zoptymalizowane dla konsoli Xbox Series X|S, wykorzystują pełną moc nowej konsoli, aby zapewnić wyższą, stabilniejszą prędkość do 120 klatek na sekundę podczas gry.

image


Szybsze ładowanie

Architektura Xbox Velocity łączy indywidualny dysk SSD i zintegrowane oprogramowanie, aby znacznie skrócić czas wczytywania zarówno w grach, jak i poza nimi, co oznacza, że spędzisz więcej czasu na grze, a mniej na czekaniu.

image


Xbox inteligentne pobieranie

Funkcja Inteligentne pobieranie sprawia, że wystarczy kupić grę tylko raz, aby grać w najlepszą dostępną wersję na dowolnej wybranej do gry konsoli Xbox. Zdecydowaliśmy się wykorzystywać funkcję Inteligentnego pobierania dla wszystkich naszych ekskluzywnych gier Xbox Game Studios, w tym Halo Infinite, oraz udostępniliśmy tę technologię wszystkim partnerom programistycznym. Gdy zobaczysz ikonę Inteligentne pobieranie w grach, takich jak Cyberpunk 2077, wiesz, że kiedy kupisz ten tytuł, otrzymasz również uaktualnioną wersję gry za darmo, gdy zostanie ona udostępniona.

image


Szukaj ikon

image                                                image

 

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S oznacza, że wydawca gry włożył dodatkowy wysiłek, aby w pełni wykorzystać unikalne możliwości konsoli Xbox Series X|S. Ponadto funkcja Inteligentne pobieranie zapewnia uzyskanie odpowiedniej wersji gry bez względu na to, na której konsoli Xbox grasz.


12 TERAFLOPÓW MOCY

12 teraflopów mocy obliczeniowej umieszczonej w systemie w układzie scalonym (SOC) współpracuje z architekturami AMD Zen


LEPSZE WRAŻENIA WIZUALNE.
LEPSZA ROZGRYWKA.

Wyposażony w architektury AMD Zen 2 i RDNA 2, ray tracing DirectX zapewnia realistyczne oświetlenie, cienie i dokładne odwzorowanie odbić świetlnych, tworząc dynamiczne, żywe światy.


UWAGA, JESTEŚ OTOCZONY!

Dźwięk przestrzenny 3D to kolejna ewolucja w technologii audio, wykorzystująca zaawansowane algorytmy do tworzenia wciągających, realistycznych światów, które umieszczają użytkownika w centrum doznań.


ROZGRYWKA W JAKOŚCI 4K

Konsola Xbox Series X zapewnia sensacyjnie płynną animację do 120 klatek na sekundę z atrakcyjnymi wizualnie efektami HDR. Dzięki temu postacie są ostrzejsze, światy jaśniejsze, a niewidoczne dotąd szczegóły wyłaniają się z mroku dzięki realistycznej rozdzielczości 4K


ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O SZYBKOŚCI

Dzięki zastosowaniu nowego systemu jednoukładowego (SOC) i architektury Xbox Velocity w połączeniu z dedykowanym dyskiem SSD o pojemności 1 TB i szybkim procesorem przyspieszysz „do setki”, wyświetlając z częstotliwością nawet 120 klatek na sekundę.


WIĘCEJ MIEJSCA. BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ.

Do dedykowanego portu w konsoli Xbox Series X|S można podłączyć kartę rozszerzenia przestrzeni dyskowej Seagate, co pozwala replikować możliwości dedykowanego dysku SSD w konsoli i uzyskać dodatkowe miejsce na gry bez utraty wydajności. (Sprzedawane osobno, dostępne w różnych rozmiarach)


PEŁNA KONTROLA

PRECYZYJNIE DOSTROJONA WYDAJNOŚĆ

Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox charakteryzuje elegancki wygląd, wysoki komfort użytkowania i możliwości udostępniania treści w ulubiony sposób.

image


Ulepsz swoją grę

Wypróbuj unowocześniony design bezprzewodowego kontrolera Xbox, zawierającego żłobione powierzchnie, odświeżoną geometrię i zwiększony komfort podczas rozgrywki. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z chropowatą teksturą i hybrydowemu padowi kierunkowemu. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania. Błyskawicznie paruj, graj i przełączaj się między urządzeniami, w tym Xbox Series X|S, Xbox One, komputerami z systemem Windows 10, urządzeniami z systemem Android i iOS*CCC

image


image

 

 

 


WYGRANA

Pochwal się umiejętnościami. Dotknij przycisku udostępniania, aby uwiecznić swoje zwycięstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

image

 

 

 


MOCNO GO ZŁAP

Dzięki teksturowanym przyciskom spustu i bumperom nie wypuścisz kontrolera z rąk.

 

 

 

 

 

 

 

image 

 

 

 

 


PEŁNE KOŁO

Rejestrowanie ruchu w każdym kierunku. Nowy, hybrydowy pad kierunkowy pozwala odpalać kombinacje bez konieczności krzyżowania palców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Konsola Xbox Series X jest zgodna z akcesoriami do gier dla konsoli Xbox One i zapewnia szybszy czas odpowiedzi niż kiedykolwiek wcześniej.

ZGODNOŚĆ WSTECZNA Z TYSIĄCAMI GIER

Przygotuj się na szybsze ładowanie, wyższą rozdzielczość, stabilniejszą liczbę klatek na sekundę i krótsze opóźnienia w tysiącach gier z konsol Xbox One, Xbox 360 i oryginalnej konsoli Xbox.


Z TECHNICZNEGO PUNKTU WIDZENIA

GRUNTOWNIE PRZEPROJEKTOWANA

Elegancka, monolityczna konstrukcja konsoli Xbox Series X jest wynikiem połączenia innowacji sprzętowych i programowych z możliwościami inżynieryjnymi w celu osiągnięcia maksymalnej szybkości i wydajności.


KANAŁY PRZEPŁYWU POWIETRZA

W konsoli zastosowano system chłodzenia Xbox Parallel Cooling Architecture, gdzie trzy kanały przepływu powietrza równomiernie rozprowadzają temperaturę generowaną przez zaawansowane podzespoły wewnętrzne, dzięki czemu konsola pracuje cicho i się nie nagrzewa.


DZIELONA PŁYTA GŁÓWNA

Dzielona płyta główna umożliwia zrównoważenie i ścisłą kontrolę temperatury komponentów wewnętrznych, co pozwala uzyskać jeszcze większą moc.


RADIATOR

Obudowa radiatora to wyjątkowy, nieelektroniczny komponent, który łączy chłodzenie równorzędne z unikatową konstrukcją, przyczyniając się do zwiększenia wydajności działania.


KOMORA PAROWA

Komora parowa w konsoli Xbox Series X umożliwia zrównoważenie temperatur we wnętrzu urządzenia.


WIATRAK CICHY NICZYM SZEPT

Pionowy system przepływu powietrza zapewnia bezproblemowe i ciche chłodzenie konsoli.

 

zdjęcia i opis ze strony XBox Polska

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM