Opinie o Nas
  • Wiedźmin 3 Dziki Gon XBox One UŻYWANA

Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Ty jesteś jednym z nich.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, RPG
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
39.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5907610748931

Zwiesz się Geralt i pochodzisz z miasta Rivia. Wokół Ciebie miasta i osady Królestw Północy są równane z ziemią. Armia nie z tego świata, zwana Dzikim Gonem, pozostawia po sobie jedynie krew i pożogę.

Przygotowując się do burzliwej konfrontacji z Dzikim Gonem odkryjesz złożoną, wciągającą fabułę i poznasz niezapomniane postacie. Odkrywając Królestwa Północy poznasz też tajemnice czyhające w każdej wiosce, na każdym drzewie i w każdym cieniu.

Odkryj Królestwa Północy

Novigrad: nędza i splendor

Poruszaj się w sieci bogatych kupców, fanatyków religijnych i gorszących ulicznic w brudnym portowym mieście Novigrad. Miasto to podzielone jest politycznymi rywalizacjami i potężnymi przedsięwzięciami przestępczymi. Tutaj słowa i spryt są równie ważne co miecz, a więc odpowiednio dobieraj sojusze.

image


Velen: ziemia niczyja

Odwiedzaj tętniące życiem wioski, bagniste wrzosowiska i zapomniane jaskinie w sercu Królestw Północy. Velen to nękana bitwami kraina, skrywająca najmroczniejsze tajemnice narodu i będąca domem dla najniebezpieczniejszych bestii. Stąpaj ostrożnie wśród tej niekończącej się dziczy, ale koniecznie zajrzyj pod każdy kamień.

image


Wyspy Skellige: za morzem

Ruszaj do wyspowego kraju, pełnego wojowniczych klanów, targanych złą pogodą wiosek rybackich i dzikich gigantów. Starożytny lud Skellige szanuje przede wszystkim dwie rzeczy: morze i swoich starszych. Udowodnij swą wartość, aby odkryć prawdziwe bogactwo tych zamarzniętych wysp.

image


Przewodnik dla początkujących

Twoje miecze: srebro czy stal?

Geralt zaczyna grę nosząc na plecach dwa miecze – ten z lewej jest stalowy, dobry do walki z bandytami i dzikimi zwierzętami; ten z prawej jest srebrnym mieczem wiedźmińskim, wykutym na grubszego zwierza, takiego jak gryfy, upiory czy wilkołaki. Pasek zdrowia Twojego wroga wskazuje, którego miecza musisz użyć, a więc zawsze sprawdzaj – szary oznacza srebro, czerwony – stal.

image


Eliksiry wiedźmińskie: oko traszki

Wiedźmini potrafią warzyć silne eliksiry, które czasowo wzmacniają ich siłę lub kondycję albo dają im inne specjalne umiejętności. Receptury eliksirów zbierasz w trakcie postępów w grze, ale uważaj: Geralt może wypić ich tylko kilka na raz. Zabieraj ze sobą tylko te, które są Ci naprawdę potrzebne i uważaj na wskaźnik „toksyczności” pod paskiem zdrowia.

image


Bestiariusz: rusz głową, nie mieczem

Podczas polowań na potwory kluczem do sukcesu jest właściwe przygotowanie, a dobra znajomość wroga potrafi zrobić różnicę. Sprawdź bestiariusz, w którym znajdziesz informacje o swoich przeciwnikach. Poznaj ich silne i słabe strony oraz zbierz wszystko, czego Ci potrzeba, zanim wyruszysz do walki.

image


Wytwarzanie: młot i obcęgi

Choć handlarze mają sporo towaru, niektóre przedmioty specjalistyczne musisz wytworzyć na własną rękę. Za drobną opłatą zbrojmistrze i kowale wykują to, czego potrzebujesz: daj im schemat i potrzebne materiały, a oni dostarczą Ci towar. Naprawią Ci też pancerze i broń uszkodzone w walce.

image


Alchemia: uwarz burzę

Geralt może używać alchemii, aby wytworzyć wiele przedmiotów pomocnych w walce. Oleje nakładane na ostrza zadają dodatkowe obrażenia, a bomby oferują różne efekty balistyczne i można ich używać w trakcie walki i poza nią. Po połączeniu przedmioty te można automatycznie odtworzyć używając silnego alkoholu.

image


Materiały: podaż i popyt

Odkrywanie i łupienie to tanie sposoby na zebranie tego, co jest nam potrzebne. Zabierają jednak sporo czasu. Kupowanie od handlarzy jest wygodniejsze, ale opłata jest spora. Czasem warto najpierw sprawdzić ekwipunek: kowale mogą rozłożyć niepotrzebne rzeczy na czynniki pierwszy i przekazać Ci materiały podstawowe, dzięki którym zyskasz to, co jest Ci potrzebne.

image


Zadania dodatkowe: poza wytyczoną ścieżką...

Poza główną serią zadań Geralta jest jeszcze wiele do odkrycia. Tablice ogłoszeń w miastach zawierają nowe kontrakty i lokalne plotki, które możesz podjąć i rozwinąć swoje umiejętności. Wytrop zaginioną osobę, rozpraw się z obozowiskiem bandytów albo odszukaj zaginiony skarb – na odważnego odkrywcę czekają nowe przedmioty, dodatkowe doświadczenie, a może nawet romantyczna schadzka.

image


Wybór starć: kto się odważy?

Nie obawiaj się – rzuć sobie wyzwanie! Często możesz zmierzyć się z wrogami i zadaniami wyższymi niż Twój obecny poziom. Musisz tylko wszystko dobrze zaplanować. Nie obawiaj się zanurzyć w świecie gry: ulepszenie miecza na kamieniu szlifierskim u kowala i nałożenie oleju na klingę mogą wystarczyć do pokonania wroga dwa czy trzy poziomy wyżej od Twojego.

image

opis i zdjęcia ze strony  PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia