Opinie o Nas
  • Watch Dogs Legion PS5 używana

Masowa inwigilacja, prywatne siły zbrojne kontrolujące ulice, zorganizowana przestępczość... Dość tego! Nadszedł czas, aby położyć kres uciskowi. Zrekrutuj dobrze zorganizowany ruch oporu, aby obalić oportunistów rujnujących to niegdyś wielkie miasto. Los Londynu leży w waszych rękach.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
79.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216174806

W niedalekiej przyszłości Londyn stoi w obliczu upadku. Po niszczycielskich atakach terrorystycznych wstrząsających miastem, wszechwidzące państwo autorytarne uciska ludzi, skorumpowana prywatna korporacja wojskowa kontroluje ulice, a potężny syndykat przestępczy żeruje na bezbronnych. Los Londynu zależy od ciebie i twojej zdolności do utworzenia ruchu oporu i prowadzenia walki.

WATCH DOGS: LEGION to innowacyjna gra, która pozwala na werbowanie wszystkich mieszkańców i grę dowolną postacią napotkaną w kultowym mieście, jakim jest Londyn. Możesz wcielić się w każdą postać w otwartym świecie – wszyscy mają tu swoją historię, osobowość i umiejętności, które pomogą Ci stworzyć własny, unikalny zespół. Rekrutuj znajomych i dołącz do walki w trybie wieloosobowym online, aby odbić Londyn podczas misji kooperacyjnych dla czterech graczy, wyzwań końcowych, specjalnych trybów gry i wydarzeń. Witaj w ruchu oporu!


image 

 

GRAJ DOWOLNĄ POSTACIĄ

 Rekrutuj dowolne postaci z całej populacji Londynu do swojego ruchu oporu: od agenta MI6 po bezkompromisowego pięściarza lub niepozornej staruszki... Każdy, kogo zobaczysz, ma unikalną historię, osobowość i umiejętności i może dołączyć do twojego zespołu.

 

 

 image

 

 

 

 

PERSONALIZUJ SWOICH REKRUTÓW

Spersonalizuj wszystkich członków swojego ruchu oporu i awansuj ich, tworząc różne zestawy umiejętności, od hakowania po skradanie się, aż po trening szturmowy. Personalizuj ich jeszcze bardziej szczegółowo za pomocą unikalnych strojów i stylowych masek.

 image

 

 

WOLNOŚĆ I KONSEKWENCJE

Graj w grę tak, jak chcesz. Zupełnie nowy system walki wręcz oraz szeroki wybór broni i umiejętności oznacza, że twoje podejście do walki przekłada się na realne konsekwencje.

 

 

 

 image

 

 

OTWARTY ŚWIAT LONDYNU

Odkryj rozległy, otwarty świat miasta i zobacz wiele słynnych zabytków Londynu, m.in. Trafalgar Square, Big Ben, Tower Bridge, czy London Eye – i podejmuj działania poboczne, takie jak walka na pięści, freestyle football, nielegalne kontrakty kurierskie czy street art.

 

 image

 

 

 

STWÓRZ ZESPOŁ Z PRZYJACIÓŁMI

Zaproś swój zespół do gry w sieci i połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, by razem swobodnie odkrywać świat lub podejmować się całkiem nowych misji opartych na współpracy i stawiać czoła wyzwaniom pozostałym pod koniec gry. Ciesz się bezpłatnymi regularnymi aktualizacjami, zyskując nowe tryby online, nagrody i wydarzenia tematyczne.

 


opis i zdjęcia ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia