Opinie o Nas
  • Uncharted: Zaginione Dziedzictwo PS4

Chloe i Nadine udają się do Ghatów Zachodnich w poszukiwaniu starożytnego skarbu.

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Przygodowa
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
59.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 711719968405
image

Wielokrotnie nagradzany producent Naughty Dog stworzył nową grę z serii UNCHARTED, tym razem z Chloe Frazer w roli głównej.

Chloe angażuje słynną najemniczkę, Nadine Ross, i wyrusza wraz z nią do Ghatów Zachodnich w Indiach w celu zdobycia starożytnego artefaktu, Złotego Kła Ganeśi, i niedopuszczenia, by dostał się w ręce bezwzględnego watażki. W trakcie swojej najważniejszej jak dotąd wyprawy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i zdecydować, co jest gotowa poświęcić, by osiągnąć swój ambitny cel.


Zupełnie nowa sceneria

image

UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo rozgrywa się na południowo-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego – ojczyźnie dawnego imperium Hojsalów – w środowisku miejskim, w dżungli i pośród starożytnych ruin.


Dynamiczna rozgrywka

image

UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo rozwija cieszącą się uznaniem rozgrywkę serii, wprowadzając nową mechanikę i udoskonalając tę już znaną – w tym widowiskową walkę, przemierzanie zapierających dech scenerii czy rozwiązywanie złożonych łamigłówek.


Dziedzictwo UNCHARTED

image

W grze można doświadczyć spektakularnych sekwencji i porywającej opowieści, czyli cech charakterystycznych stworzonej przez studio Naughty Dog serii UNCHARTED.


UNCHARTED: Główne bohaterki Zaginionego Dziedzictwa

Chloe Frazer

image

Po raz pierwszy pojawiła się w UNCHARTED 2: Pośród Złodziei

Po raz ostatni pojawiła się w UNCHARTED 3: Oszustwo Drake’a

Łowczyni skarbów Chloe jest jedną z najpopularniejszych postaci serii, a swoim poczuciem humoru, wiedzą archeologiczną i umiejętnością improwizacji dorównuje Nathanowi Drake’owi. Słynie z nieprzeciętnych umiejętności walki i zdolności za kółkiem,

jest porywcza, uwielbia polegać na swoim sprycie i choć jej metody bywają moralnie wątpliwe, z pewnością nie brak im skuteczności, więc Chloe cieszy się dużym uznaniem. Jej zuchwałość ma jednak swoje granice i kiedy sprawy przyjmują niebezpieczny obrót, łowczyni skarbów nie boi się wykonać kroku wstecz.


Nadine Ross

image

Po raz pierwszy/ostatni pojawiła się w UNCHARTED 4: Kres Złodzieja

Wcześniej Nadine sprawowała funkcję budzącej postrach przywódczyni Shoreline, południowoafrykańskiej organizacji paramilitarnej zatrudnianej przez głównego przeciwnika gracza w UNCHARTED 4 – Rafe’a Adlera. Po rozpadzie Shoreline Nadine zaczęła działać na własną rękę jako najemniczka. Nadine jest znana z umiejętności zachowania zimnej krwi w każdych okolicznościach. Zawsze stara się kontrolować sytuację i nigdy nie zawodzi.

 zdjęcia i opis ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM