Opinie o Nas
 • Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei PS5

Czy jesteś gotów szukać swojego bogactwa?

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Przygodowa
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
159.00 -31% 109.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 711719792291

image

Poszukaj swojego dziedzictwa i zostaw po sobie ślad na mapie w UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Poznaj kinową fabułę oraz sekwencje rodem z filmów akcji w kultowej serii stworzonej przez studio Naughty Dog.

Odkryj zapomnianą historię w towarzystwie charyzmatycznych, choć skomplikowanych złodziei, Nathana Drake’a i Chloe Frazer. Wyrusz z nimi w podróż w poszukiwaniu niezwykłych przygód i utraconej wiedzy.

W UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei znajdziesz przygody znane z docenionych przez krytyków tytułów, UNCHARTED™ 4: Kres Złodzieja i UNCHARTED™: Zaginione Dziedzictwo, w wersji zremasterowanej na konsolę PS5™, z pełną szczegółów, ulepszoną grafiką i liczbą klatek. 

Zawartość zestawu

 • W UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei znajdziesz UNCHARTED 4: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo w wersji zremasterowanej na konsolę PS5™. Wciel się w Nathana Drake’a i Chloe Frazer w ich samodzielnych przygodach, w których będą musieli zmierzyć się ze swoją przeszłością i wykuć własne dziedzictwo.

UNCHARTED 4: Kres Złodzieja

image

Po kilku latach od ostatniej przygody Nathan Drake, były poszukiwacz skarbów, musi wrócić do świata złodziei. Los wzywa odkrywcę, gdy Sam, jego uznawany wcześniej za zmarłego brat, powraca i prosi Drake’a o pomoc w ratowaniu własnego życia, oferując przygodę, której ten nie może się oprzeć.

 • Gra, która zdobyła ponad 150 nagród za tytuł roku. 
 • Przygoda, podczas której zwiedzisz cały świat, z największymi i najbardziej szczegółowymi środowiskami w serii UNCHARTED.
 • Dzięki płynnemu systemowi walki i pokonywaniu przeszkód z wykorzystaniem liny z hakiem sekwencje rodem z kina akcji stają się jeszcze bardziej dynamiczne i emocjonujące. 

UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo

image 

Chloe Frazer angażuje słynną najemniczkę, Nadine Ross, i wyrusza wraz z nią do Ghatów Zachodnich w Indiach w celu zdobycia starożytnego artefaktu, Złotego Kła Ganeśi, i niedopuszczenia, by dostał się w ręce bezwzględnego watażki. W trakcie swojej najważniejszej jak dotąd wyprawy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i zdecydować, co jest gotowa poświęcić, by osiągnąć swój ambitny cel

 • Akcja gry osadzona jest w środowisku miejskim, w dżungli i pośród starożytnych ruin na południowo-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego.
 • Zaginione Dziedzictwo rozwija cieszącą się uznaniem rozgrywkę serii UNCHARTED, udoskonalając już znaną mechanikę – w tym widowiskową walkę, eksplorację, rozwiązywanie złożonych łamigłówek i nie tylko.

 

 Cechy PS5™

 • Kontroler bezprzewodowy DualSense™: 

Stań się częścią akcji dzięki efektom dotykowym zapewnianym przez kontroler bezprzewodowy DualSense™ podczas uderzeń, skoków i poruszania się pojazdami.  Poczujesz, jak napina się lina, na której się huśtasz. 

 • Szybkie wczytywanie: 

Szybko rozpocznij grę dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD konsoli PS5, który zapewnia niemal natychmiastowe wczytywanie. 

 • Dźwięk 3D:

 Usłysz, jak świat UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei ożywa wokół Ciebie dzięki dźwiękowi 3D1.

 • Tryb wierności:

 Podziwiaj niezwykle ostry obraz w natywnej rozdzielczości 4K w docelowych 30 kl./s2.

 • Tryb wydajności:

 Graj w płynnych docelowych 60 kl./s.

- Gracze korzystający z telewizorów 4K zobaczą obraz w rozdzielczości 4K skalowany z podstawowej rozdzielczości 1440p.

 - Gracze korzystający z telewizorów Full HD zobaczą obraz w rozdzielczości 1080p skalowany metodą nadpróbkowania z podstawowej rozdzielczości 1440p. 

 • Tryb wydajności+: 

Graj w docelowych 120 kl.3 w rozdzielczości 1080p. 

 

 

 

 

 


 opis i zdęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia