Opinie o Nas
  • The Last of Us Part II PS4 UŻYWANA

Zmierz się z tragicznymi konsekwencjami działań Ellie – zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Horror
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
89.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 711719340102

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson w stanie Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

 Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań.

SKOMPLIKOWANA, PEŁNA EMOCJI OPOWIEŚĆ

image

Doświadcz narastających moralnych konfliktów spowodowanych przez nieustające dążenie Ellie do zemsty. Błędne koło przemocy, które po sobie pozostawia, zmusi Cię do zastanowienia się nad tym, czym jest dobro, a czym zło, co jest słuszne, a co nie, kto jest bohaterem, a kto złoczyńcą.


PEŁNA AKCJI, EMOCJI I POCZUCIA DESPERACJI ROZGRYWKA TYPU SURVIVAL

image

Nowe i udoskonalone systemy rozgrywki pozwalają Ellie walczyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami podczas jej wędrówki przez wrogi świat. Poczuj jej desperacką walkę dzięki ulepszonym funkcjom, takim jak intensywna walka wręcz, płynne ruchy czy dynamiczne skradanie się. Szeroka gama broni, przedmiotów do wyprodukowania, umiejętności i aktualizacji pozwala dopasować to, co potrafi Ellie, do Twojego stylu gry.


PIEKNY ALE NIEBEZPIECZNY ŚWIAT

image

Wyrusz w podróż wraz z Ellie, spośród sielskich gór i lasów Jackson w porośnięte bujną roślinnością ruiny metropolitalnego Seattle. Będziecie spotykać nowe grupy tych, którzy przeżyli, wędrować przez nieznane, zdradzieckie lokalizacje, oglądać przerażające formy zakażonych. Ożywione przez najnowszą wersję silnika Naughty Dog postacie i otoczenie są bardziej realistyczne i pełne szczegółów niż kiedykolwiek.


 

Aktualizacja zwiększająca wydajność na PS5

Darmowa* aktualizacja zwiększająca wydajność na PS5 jest już dostępna!
 
Po zainstalowaniu aktualizacji 1.08 dla The Last of Us Part II gracze znajdą w opcjach obrazu możliwość wyboru pomiędzy docelową liczbą 30 lub 60 klatek na sekundę. Będą dzięki niej mogli wybrać liczbę klatek, która najlepiej sprawdzi się w połączeniu z usprawnieniami dostępnymi w ramach kompatybilności wstecznej PlayStation 5 z grami wydanymi na PlayStation 4. Do tego typu usprawnień należą m.in. ulepszona rozdzielczość i szybsze wczytywanie.  
*Wymagane połączenie z Internetem.


 

CO KRYJE GRA THE LAST OF US PART II

Dzięki twórcom ze studia Naughty Dog masz okazję bliżej poznać fabułę, rozgrywkę, świat i proces produkcji gry The Last of Us Part II.


opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia