Opinie o Nas
 • SteelDigi AZURE CHEYENNE Stacja multifunkcyjna do konsoli PS5 i padów DualSense

Podstawka do konsoli PlayStation 5 z funkcją chłodzenia, ładowania i przechowywania. Posiada 2 port ładujące do padów DualSense, miejsce na pilota do PS5 oraz na 10 gier.

155.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5904204922050

Stacja chłodząco-ładująca SteelDigi AZURE CHEYENNE do konsoli PS5 i padów DualSense z półką na 10 gier i miejscem na pilota

image

Wielofunkcyjna podstawka od SteelDigi umożliwia chłodzenie konsoli PlayStation 5, ładowanie 2 kontrolerów oraz przechowywanie 10 pudełek z grami i pilota do PS5.

Wbudowany wentylator pozwala utrzymać optymalną temperatury konsoli podczas dużego obciążenia, a dzięki temu skutecznie obniżyć spadek mocy i wydajności. Wentylator może pracować w 4 trybach: Rapid z prędkością 3200 RPM (+/- 10%), Medium z prędkością 2500 RPM(+/- 10%), Low z prędkością 2100 RPM (+/- 10%) i Off (wyłączone chłodzenie). Do regulacji pracy wentylatorów służy specjalny przycisk z tyłu podstawki, położony obok portu USB-C. W zależności od ustawionego trybu pracy wentylatora zmienia się kolor podświetlenia wylotu powietrza - od czerwonego, przez pomarańczowy do zielonego.

image

Podstawka SteelDigi została wyposażona w 2 porty ładujące do kontrolerów DualSense, które umożliwiają ładowanie 2 padów jednocześnie. Proces pełnego ładowania kontrolerów trwa ok. 3 godziny. Stacja ładująca posiada szereg zabezpieczeń dbających o żywotność baterii w padach, jak np. ochrona przed przeładowaniem - po zdjęciu pada z portu dokującego w trakcie ładowania, jeżeli poziom naładowania baterii wynosi 80% lub więcej, kontroler nie będzie ładowany, gdy zostanie ponownie odłożony na podstawkę. Porty do ładowania padów posiadają wskaźniki LED informujące o stanie ładowania: kolor pomarańczowy oznacza, że ładowanie trwa, a niebieski informuje o jego zakończeniu. Podświetlenie zapala się dla każdego portu osobno.

image

Multifunkcyjna stacja SteelDigi jest kompatybilna zarówno z konsolą PlayStation 5 w wersji Digital, jak i Blu-Ray. Slot na konsolę pozwala na pionowe ustawienie na podstawce jednej z 2 wersji urządzenia i zabezpieczenie specjalną śrubą przed przewróceniem. W bocznej części podstawki zlokalizowano miejsce na multimedialnego pilota Media Remote do PS5 oraz przegródki na 10 pudełek z grami.

Multifunkcyjna stacja od SteelDigi posiada biało-czarny design z podwójnym podświetleniem LED - podświetleniem slotów ładujących oraz podświetleniem wylotu powietrza. Jej kształt inspirowany jest wyglądem padów DualSense oraz kolorystyką PlayStation 5, dzięki czemu dobrze komponuje się z samą konsolą jak i akcesoriami.

Właściwości:

 • kompatybilna z konsolą PlayStation 5 w wersji Digital i Blu-Ray oraz padami DualSense

 • połączenie wielu funkcji: chłodzenie, ładowanie, przechowywanie

 • wbudowany wentylator zapewnia optymalną temperaturę pracy konsoli

 • 4 tryby pracy wentylatora

 • 2 porty ładujące do padów DualSense PS5

 • możliwość ładowania 2 padów jednocześnie

 • miejsce na 10 pudełek z płytami

 • miejsce na pilota do PS5

 • podświetlany wylot powietrza z systemu chłodzenia

 • wskaźniki ładowania LED przy portach ładujących

Kolor Biały
W Zestawie kabel zasilający USB - USB-C, stacja ładująca SteelDigi, śruba mocująca
Materiał tworzywo ABS
PN PS5-CC02W
Podświetlenie LED - wylot powietrza
Dodatkowe informacje 3 tryby mocy wentylatora, miejsce na pilota Sony Media Remote, podświetlane symbole wskazujące stan ładowania padów, półka na gry
Wymiary [mm] 280 x 270 x 60
Waga [g] 860
Porty USB-C
Liczba wentylatorów 1
Prędkość wentylatora [RPM] 0 (tryb Off), 2100 (tryb Low), 2500 (tryb Medium), 3200 (tryb Rapid)
Prąd wyjściowy 5 V / 2 A
Funkcje chłodzenie konsoli PS5, ładowanie 2 padów DualSense, przechowywanie 10 gier
Kompatybilność DualSense, PS5 Blu-Ray, PS5 Digital
Waga z opakowaniem [g] 1030
Wymiary opakowania [cm] 29 x 28 x 6,5
Długość kabla [cm] 25
Liczba portów ładujących 2
Czas ładowania ok. 3 h
Napięcie wejściowe 5 V / 3 A
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia