Opinie o Nas
  • Spacebase Startopia PS4

WITAM w Spacebase Startopia! Jestem VAL, służąca pomocą sztuczna inteligencja stacji!

Stan Nowa
Gatunek Strategia
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 7+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
159.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 4020628712365

„Pomocy, zaraz wszyscy zg... Co... O, przepraszam. Wygląda na to, że mój system jest nieaktualny – [usuwanie starej pamięci] – tak lepiej... WITAM w Spacebase Startopia! Jestem VAL, służąca pomocą sztuczna inteligencja stacji!

Według moich danych ta stacja nie była używana przez ostatnie 17 lat! To bardzo osobliwe. Ponadto wydaje się, że jesteś jedyną racjonalną formą życia w tym sektorze. No tak, GRATULACJE! Niniejszym oficjalnie ogłaszam cię dowódcą tej stacji kosmicznej! Mam nadzieję, że odniesiesz większy sukces niż twój poprzednik, który, zgodnie z dziennikiem, eee… trafił na kosmiczne robale… A, nie martwmy się teraz o to!

image


Jeśli nie chcesz, aby ciebie również to spotkało, masz wiele rzeczy do zrobienia. Trzeba między innymi rozbudowywać kolejne sektory, utrzymywać trzy kluczowe pokłady, a także pozyskiwać pozaziemskich gości i zapewniać im odpowiednią rozrywkę, gdyż dzięki nim zdobywamy dość energii, aby móc wykonywać swój plan globalnego rozwoju. A, zanim zapomnę – to pewnie tylko usterka w moich protokołach bezpieczeństwa – ale moje czujniki pokazują, że w pozostały sektorach jest pełno wrogich stworzeń…

image

No dobra, na co czekamy? Bierzmy się do pracy! Podbijmy razem kosmos”.


SPACEBASE STARTOPIA urzeka oryginalną mieszanką strategii ekonomicznej, budowy imperium oraz klasycznych walk RTS, a wszystko to podane jest ze sporą dawką humoru. Oprócz niełatwej kampanii dla jednego gracza i wszechstronnego trybu potyczki istnieją tu także wieloosobowe tryby rywalizacji i kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Zupełnie jakby utrzymanie trzech pokładów stacji kosmicznej, zajmowanie się ośmioma rasami obcych i bronienie się przed najeźdźcami nie było wystarczającym wyzwaniem. Dynamiczne SI komentuje działania i nikomu przy tym nie odpuszcza, wykorzystując swój cięty dowcip.

Kampania dla jednego gracza z 10 misjami i dubbingiem wymaga wszystkich twoich zdolności przywódcy Spacebase Startopia. Celem będzie stworzenie najwspanialszych punktów turystycznych i handlowych w znanym wszechświecie.

Każdy z trzech pokładów wymaga twojej uwagi. Niższy pokład zawiera wszystkie pomieszczenia konieczne do przetrwania, pokład zabawowy koncentruje się na twoich gościach, a fauna i flora znajdująca się na pokładzie biologicznym zapewnia ci odpowiednie zasoby. Są tam również pełne wdzięku driady.

Musisz pokonać konkurencję znajdującą się na pokładzie tej stacji. Sabotuj gospodarkę przeciwników lub atakuj ich mechami. Prowadź handel i strzeż się piratów kosmicznych, którzy chcą wejść na twoją stację.

„VAL”, dynamiczny narrator SI, reaguje na twoje decyzje i jest po twojej stronie zarówno słowem, jak i czynem. I tylko czasem rzuci nieodpowiedni komentarz.

Oprócz obszernej kampanii dla jednego gracza czekają na ciebie: tryb piaskownicy, pozwalający dopasować rozgrywkę, oraz tryby wieloosobowej rywalizacji i kooperacji dla nawet czterech graczy.

zdjęcia i opis ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM