Opinie o Nas
 • Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Edycja Elite PS5

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Strzelanka
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
159.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5906961190802

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to największe wyzwanie w dotychczasowej historii uznanej przez krytyków serii, wprowadzające strzelanie na ekstremalny dystans przekraczający 1000 metrów. Przeżyj emocjonującą kampanię dla jednego gracza rozgrywającą się na współczesnym Bliskim Wschodzie i weź udział w napiętej, taktycznej walce w samym sercu terytorium wroga.

Wznieś swoich wrogów na wyżyny bólu dzięki nowej, dostępnej tylko na konsolach PS5 wersji gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition zawierającej pakiet DLC „Mordercze kusze”, w którym znajdują się:  

 • Kusza „Cichy zabójca” 

kompatybilna z trzema różnymi typami amunicji, w tym widowiskowymi wybuchowymi bełtami. Każdy szanujący się skrytobójca musi taką mieć.

 • Karabin wyborowy Model 550 TRV 

lekki i poręczny, umożliwia szybkie wycelowanie i jeszcze szybsze oddanie strzału.

 • Rewolwer Mad Sheriff 9

rewolwer, któremu marzy się bycie strzelbą. Potrafi strzelać w niespodziewających się niczego wrogów zarówno pociskami, jak i grubym śrutem.

 • Karabin szturmowy Car K8

w automatycznym trybie strzelania gwarantuje zrównoważony odrzut. O taaak.

 • Skórka broni „Zebra”

ponieważ paski nigdy nie wychodzą z mody.


Wersja Elite Edition na konsole PS5 posiada również poniższe ulepszenia nowej generacji:

 • Adaptacyjne efekty „Trigger” kontrolera Dualsense, dzięki którym posługiwanie się każdą z broni jest wyjątkowe
 • Krótszy czas wczytywania SSD
 • Ulepszone tekstury oraz efekty wizualne
 • Możliwość grania w trybie wydajności (60 kl./s, 2K) lub trybie wizualnym (30 kl./s, 4K).

 


Wciel się w Ravena, snajpera-zabójcę do wynajęcia i wykonaj serię nowych kontraktów w opanowanym przez bezprawie regionie Bliskiego Wschodu, leżącym przy granicy Libanu i Syrii. Musisz wypełnić misję, która zdaje się niemożliwa: obalić złowrogi przestępczy syndykat i sprowadzić jego przywódców przed oblicze sprawiedliwości.

strzelanie na ekstremalne dystanse

Weteranów serii czeka nowe wyzwanie: Sniper Ghost Warrior Contracts 2 wymaga opanowania nowych umiejętności, skupienia i precyzji, gdyż po raz pierwszy w historii serii wiele celów znajdzie się w odległości ponad 1000 metrów od gracza.

image


NOWY POZIOM REALIZMU

Gra SGW Contratcs 2, kolejne dzieło autorów poprzedniej części cyklu, jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę realizmu snajperskiego fachu. Musisz opanować bogaty arsenał oparty na realistycznym wyposażeniu wojskowym, odkrywać rozległe terytoria, które nigdy dotąd nie były jeszcze tak szczegółowe i mierzyć się najbardziej realistycznymi przeciwnikami w całej serii.

imageZAPLANUJ SWÓJ ATAK

Dzięki zupełnie nowemu wyposażeniu każdy kontrakt można ukończyć na wiele różnych sposobów. Powracaj do ukończonych misji, by zastosować w nich inne podejście i wypełnić wszystkie cele. Przygotuj się na wydawanie zarobionych funduszy na ulepszone gadżety i uzbrojenie.

image


ULEPSZONA WARSTWA WIZUALNA

SGW Contracts 2 osiąga nowy poziom realizmu dzięki zoptymalizowanej grafice, ulepszonej ilości klatek na sekundę i usprawnionemu silnikowi gry, stając się najlepiej jak dotąd prezentującą się odsłoną serii. Wykonuj niesamowicie realistyczne ciche zabójstwa ukazane z niezwykle brutalną szczegółowością dzięki specjalnemu trybowi kamery.

image


 Kluczowe elementy

· Eliminuj szeroki zakres celów przy użyciu walki w zwarciu i strzelania na ekstremalne dystanse jako snajper-zabójca do wynajęcia
· Podejmuj taktyczne decyzje i korzystaj z technik ukrywania swej obecności, by stawić czoła przeróżnym wyzwaniom podczas emocjonującej kampanii dla jednego gracza
· Zwiedź 5 różnorodnych, rozległych map ogarniętego konfliktem regionu na Bliskim Wschodzie
· Wypełnij 20 nowych kontraktów oraz serię misji pobocznych
· Opanuj mistrzostwo snajperskiego fachu i korzystaj z rozbudowanego arsenału realistycznych broni i wyposażenia
· Wracaj do wykonanych kontraktów, by zastosować w nich inne podejście, wypełnić wszystkie cele i otrzymać maksymalne nagrody
· Doświadcz nowego poziomu realizmu dzięki ulepszonej grafice i usprawnionemu silnikowi gry

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM