Opinie o Nas
  • WhiteShark WOLF Słuchawki gamingowe

Skup się na grze

104.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 736373267398

Dopracowane pod każdym kątem słuchawki to sprzęt, obok którego żaden gracz nie przejdzie obojętnie. Wyposażono je w duże przetworniki - o konstrukcji neodymowej, dzięki którym usłyszenie nawet najbardziej delikatnych dźwięków będzie jeszcze łatwiejsze. Co więcej, sprzęt ten wyróżnia się również optymalną czułością, impedancją i szerokim pasmem przenoszenia, ale o tym później. Waga słuchawek to 286 gramów.

Jakość - konstrukcja wykonania

Niewątpliwą zaletą słuchawek WHITESHARK WOLF jest sposób, w jaki zostały one zaprojektowane. Najważniejszym komponentem są tu oczywiście przetworniki dźwięku, które opierają się na aż 50 milimetrowych membranach. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie musi się już obawiać, że zamiast swej ulubionej muzyki usłyszy niechciane dźwięki - szum czy zakłócenia. Tak czy inaczej, słuchawki te są idealnie wytłumione, co zresztą potwierdzi każdy koneser świetnie dopracowanych brzmień.

image


Właściwości elektryczne i akustyczne słuchawek

Jak na dopracowany sprzęt muzyczny przystało, słuchawki WHITESHARK WOLF wyróżniają się konstrukcją, dzięki której jakość przetwarzanych dźwięków będzie jeszcze wyższa. Co więcej, czułość tego modelu wynosi 110 dB. Dzięki temu posiadacz słuchawek usłyszy nawet najdelikatniejsze i najcichsze tony. Impedancja tego zestawu to 16 om, dzięki czemu pozbycie się wszystkich niepotrzebnych zakłóceń stanie się jeszcze łatwiejsze. Na koniec warto też powiedzieć kilka słów o paśmie przenoszenia, które dla tych słuchawek wynosi od 20 do 20 000 Hz.

image


Efekt dźwięku przestrzennego

Niewątpliwą zaletą słuchawek WHITESHARK WOLF jest ich zdolność do przetwarzania dźwięku przestrzennego. Dzięki tej ważnej dla każdego gamingowca funkcji użytkownik może łatwo zlokalizować źródło fali dźwiękowej. Odtąd przewidzenie ruchu słyszanego w oddali przeciwnika będzie jeszcze łatwiejsze, a co za tym idzie - już na wstępie zdobędzie się nad nim istotną przewagę. Z takiej funkcji ucieszą się też wszyscy melomani, którzy odtąd będą mogli rozkoszować się brzmieniem utworów w 3D, 4D, a nawet w 8D!

image


Mikrofon — ważny przetwornik

Bardzo ważnym elementem zestawu słuchawek WHITESHARK WOLF jest wbudowany mikrofon. Komponent ten wyróżnia się optymalną czułością, która wynosi jedynie -38 dB. Co więcej, charakteryzuje się on również bardzo szerokim pasmem przenoszenia, dzięki któremu jego posiadacz będzie mógł dużo łatwiej porozumiewać się z innymi graczami. Obok mikrofonu znajduje się wygodny w użyciu regulator głośności, który pozwala na szybkie (i bezpieczne dla uszu) sterowanie całym zestawem słuchawkowym. A jeśli chodzi o zasilanie, to słuchawki te są zasilane za pomocą przewodu, którego długość to aż 2 metry.

image

Kolor Czarny
Materiał eko-skóra, plastik
PN GH-2044 WOLF
CN kod 85183000
Długość przewodu [m] 2
Podświetlenie tak
Dodatkowe informacje brak przycisku wyciszenia, regulacja głośności na słuchawce, słuchawki Stereo 2.0
Typ słuchawek gamingowe, nauszne, przewodowe, Stereo 2.0
Średnica przetwornika [mm] 50
Czułość [dB] 110 +/- 3
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz
Impedancja 16 Ohm
Wbudowany mikrofon tak
Czułość mikrofonu [dB] -38 +/-3
Impedancja mikrofonu
Łączność przewodowa
Złącze USB
Wymiary mikrofonu [mm] 6 x 5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM