Opinie o Nas
  • Riders Republic - Edycja Ultimate Xbox One

Wskocz do ogromnego wieloosobowego świata! Skorzystaj z roweru, nart, snowboardu lub wingsuitu.

Stan Nowa
Gatunek Sportowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
199.00 -10% 179.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216191438

Dołącz do znajomych i rywalizujcie w licznych trybach dla wielu osób: poczuj ekscytację zjazdów, zdominuj mapy w rywalizacjach drużyna kontra drużyna albo spróbuj swoich sił w epickich masowych wyścigach PvP z ponad 50 innymi graczami.

Spełnij marzenia sportowe i zanurz się w ogromnym, tętniącym życiem otwartym świecie, który zawsze pełen jest innych graczy wokół ciebie. Ruszaj do kultowych amerykańskich parków narodowych, takich jak Bryce Canyon, Yosemite Valley, Mammoth Mountain... we wszystkich możesz jeździć do woli!


Ultimate Edition zawiera karnet Year 1 Pass oraz 4 wyjątkowe pakiety kosmetyczne: Kosmiczny, tęczowy, neonowy oraz stylowych czaszek. Ruszaj do otwartego świata sportu, gdzie ty ustalasz zasady. Albo je łamiesz.

image

Przepustka na 1. rok zawiera 8 egzotycznych zestawów oraz dodatek BMX Sport


Pokonaj chaos masowych wyścigów

Zderzaj się, rzeźb śnieg i walcz aż do mety, rywalizując z ponad 50 graczami w bezkompromisowym szaleństwie wspólnego startu.

image


Proste zasady, ciekawe wyzwania

Intuicyjne sterowanie postacią i kamerą, połączone z innowacyjnym systemem trików powoduje, że wszyscy gracze, niedzielni i hardkorowi, będą mieli szansę poczuć nieograniczoną radość, od samego początku.

image


Przyciągnij uwagę sponsorów

Twórz i kształtuj własnego zawodnika w ewolucyjnym, opartym o postępy systemie wyposażenia. Zdefiniuj dosłownie każdy aspekt swojego awatara. Osiągnij sławę w różnych dyscyplinach sportu, pnij się w górę rankingu w trybie kariery i podpisz kontrakty z legendarnymi sponsorami, z różnych dyscyplin plenerowych sportów akcji.

image


Osiągnij sławę w różnych dyscyplinach sportu

Rowery górskie

image

Wybierz, czy wolisz freestyle w trybach Slopestyle i Freeride czy jesteś rowerzystą w stylu Enduro, Downhill, Gravel czy Cross Country!


Snowboard

image

Twój wybór: freestyle w otoczeniu Snowpark, Urban lub Backcountry albo uczestnictwo w pikantnych wyścigach Freeride, Alpine i X Cross!


Narciarstwo

image

Pracuj nad freestyle'owymi trikami w otoczeniu Snowpark, Urban lub Backcountry albo poczuj pęd prędkości w wyścigach Freeride, Alpine i X Cross!


Wingsuit

image

Osiągnij limity i zepchnij rywali za krawędź, śmigając szybko i nisko, w specjalnym wingsuicie! Osiągnij maksymalną prędkość i przebij przestworza w epickich wyścigach Rocket Wing! Ruszamy!

opis i zdęcia ze strony PlayStation

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia