Opinie o Nas
  • Rayman Legends PS4

Rayman, ogłoszony platformówką roku i zwycięzcą wielu artystycznych i muzycznych nagród, wraca z impetem dzięki zupełnie nowej przygodzie: Rayman® Legends

Stan Nowa
Gatunek Familijna, Platformowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 7+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
Brak towaru
59.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216076056

POLANA MARZEŃ ZNÓW JEST W OPAŁACH

Rayman, Globoks i Tinsy wałęsają się po zaczarowanym lesie, gdzie odkrywają tajemniczy namiot pełen zniewalających obrazów. Po obejrzeniu ich z bliska zauważyli, że każdy obraz zdaje się opowiadać historię jakiegoś mitycznego świata. Gdy skupili się na obrazie, który ukazywał średniowieczną krainę, wszyscy zostali nagle wessani do obrazu, wchodząc do jego świata i rozpoczynając nową przygodę. Grupa musi uciekać, skakać i walczyć w tym nowym miejscu, aby uratować sytuację i odkryć tajemnice każdego legendarnego obrazu.


KOOPERACJA DLA 4 GRACZY

Michel Ancel, słynny twórca takich tytułów jak Rayman, Beyond Good & Evil oraz Raving Rabbids, dostarcza kolejne dowody swojej kreatywności - Rayman Legends. Znów możesz grać z trójką znajomych w celu uratowania Polany Marzeń w kooperacyjnym trybie offline. Wejdź do gry, kiedy chcesz, na przestrzeni ponad 80 poziomów zabawy!


WALKI Z BOSSAMI W 3D

Bossowie mają jedną ogromną przewagę nad paczką Raymana - dodatkowy wymiar! Smoki i inne epickie stworzenia mogą atakować z każdego kąta, więc musisz być w formie, aby je pokonać


RAYMAN RZĄDZI!

Sprawdź, czy masz potencjał bohatera platformówek - skacz w rytm bębnów, wyprowadzaj ciosy zgodnie melodią basu i korzystaj z tyrolek podczas gitarowych zmagań. Wyczucie czasu i rytmu są kluczem do ukończenia map opartych na muzyce.

 

opis i zdjęcia ze strony Ubisoft Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia