Opinie o Nas
  • Prison Architect XBox One UŻYWANA

Witajcie, naczelnicy!

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Strategia
Polska wersja językowa Brak
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
69.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5060236964687

Tylko wyjątkowo bezwzględny naczelnik zdoła poskromić najbezwzględniejszych więźniów świata. Zaprojektuj i rozwijaj własny zakład karny w grze Prison Architect.

Elastyczna izolacja:

rozporządzaj dostępnymi zasobami w celu optymalizacji więzienia, nie ograniczając przy tym przepływu osadzonych na wypadek powodzi, pożaru, zamieszek lub buntu na wielką skalę.

image


Inwestuj i udoskonalaj:

ubiegaj się o fundusze federalne i przeznaczaj pozyskane w ten sposób środki na walkę z chorobami, działalnością gangów, spory sądowe i nie tylko!

image


Zarządzanie i przymus:

zadbaj o „względną” etykę i bezpieczeństwo w swoim zakładzie karnym, rekrutując pierwszorzędne kadry, w tym uzbrojonych po zęby strażników, psychologów, lekarzy, prawników i donosicieli.

image


Pozbawienie wolności skrojone na miarę potrzeb:

każdy więzień ma inną przeszłość kryminalną. Zapewnij osadzonym niestandardowe programy leczenia, grafiki zatrudnienia i warsztaty resocjalizacyjne.

image


Wielka ucieczka pod kontrolą:

spróbuj zbiec za wszelką cenę z własnego więzienia o zaostrzonym rygorze w trybie ucieczki lub odpal tryb online i przetestuj jeden z 12 000 zakładów karnych zaprojektowanych przez innych graczy. Bez końca rozwijaj swoje penitencjarne imperium w trybie otwartej rozgrywki.

 

 

 

opis i zdjęcia ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia