Opinie o Nas
  • Phoenix Point Behemoth Edition PS4 UŻYWANA

Phoenix Point rzuca gracza w wir desperackiej walki o odzyskanie Ziemi z rąk mutującego, pozaziemskiego zagrożenia.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Strategia
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
114.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 4020628678456

Phoenix Point rzuca gracza w wir desperackiej walki o odzyskanie Ziemi z rąk mutującego, pozaziemskiego zagrożenia. Turowa, taktyczna walka na generowanych proceduralnie mapach, zarządzanie zasobami na skalę globalną, nieskończone wariacje kolejnych rozgrywek i ostre wyzwania — Phoenix Point ma to wszystko.


ZAWARTOŚĆ PHOENIX POINT: BEHEMOTH EDITION

  • Podstawowa gra w najnowszej wersji, z szeregiem poprawek i usprawnień (na płycie)
  • Dodatki DLC zawarte razem z grą na płycie: Living Weapons Pack, Blood & Titanium, Legacy of the Ancients, Festering Skies
  • Dodatek DLC w formie kodu (zawartość do pobrania z PlayStation Network/Xbox Live): Corrupted Horizons

 


Po globalnej katastrofie ekologicznej zaczął szerzyć się Pandorawirus, przekształcając wszystko, co żywe, włącznie z ludźmi, w obrzydliwe mutanty. Małe enklawy, podzielone zarówno odległością jak i przekonaniami, są ostatnim wspomnieniem po cywilizacji, która nie była w stanie zwalczyć Pandorawirusa. Projekt Phoenix, starożytny mechanizm zabezpieczenia przed globalną katastrofą, to jedyna nadzieja na ponowne zjednoczenie ludzkości w walce o planetę.

Stań na czele projektu Phoenix, dowodząc z bazy w Phoenix Point. Badaj i rozwijaj nowe technologie i techniki, planuj operacje, buduj sojusze, by zjednoczyć ludzkość — lub po prostu zniszcz każdego, kto stanie Ci na drodze. Twoim zadaniem jest ocalić planetę i odbudować cywilizację, ale obce zagrożenie może kryć znacznie więcej niż może się wydawać.

image


Mutujące obce zagrożenie

staw czoła nieustannie zmieniającemu się zagrożeniu ze strony kosmitów, którzy dostosowują się do Twojej taktyki i nie dają wytchnienia, nawet gdy Twój zespół rośnie w siłę i odkrywa kolejne technologie.

image


 

Odkryj sekrety Pandorawirusa

Phoenix Point prowadzi złożoną narrację z wieloma zakończeniami, które gracz może odkryć tylko poprzez ponowne przechodzenie gry. Odkryj tajemną historię, poznaj pochodzenie mutantów, Pandorawirusa i samego Phoenix Point poprzez eksplorację, dyplomację i badania.

image


 

Zarządzaj stosunkami dyplomatycznymi

Projekt Phoenix to nie jedyna organizacja walcząca o Ziemię. Militarna organizacja Nowe Jerycho, mistyczni Wyznawcy Anu i technofile Synedrionu oferują wyjątkowe zyski z współpracy i groźby dla oponentów. Jakie zbudujesz z nimi relacje — jeśli w ogóle je zbudujesz? Decyzja należy do Ciebie.

image


 

Weź bitwę na celownik

oprócz wyposażania i dowodzenia jednostkami Phoenix Point pozwala przejąć bezpośrednią kontrolę nad bronią żołnierza dzięki unikatowemu systemowi swobodnego celowania w walce. Celuj w słabe punkty, broń lub kosztowności, albo po prostu w sam środek.

image


 

Technologia nowej generacji z klasycznymi fundamentami

Phoenix Point to projekt Juliana Gollopa, twórcy serii X-COM w latach 90. Podtrzymanie ducha oryginalnej gry X-COM, jednocześnie odnawiając grafikę, technologię i systemy do nowoczesnych standardów sprawiło, że Phoenix Point to klasa sama w sobie.

image


opis i zdjęcia ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM