Opinie o Nas
 • Pad Razer Wolverine V2 (RZ06-03560100-R3M1)

ABSOLUTNA PRECYZJA. NAJWYŻSZA KONTROLA.

Stan Nowy
Kolor Czarny
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Kompatybilność z PC TAK
Kompatybilność z XBox One TAK
Brak towaru
509.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 8886419350996

Wejdź do pierwszej ligi dzięki przewodowemu kontrolerowi do gier zaprojektowanemu dla konsol Xbox Series X|S. Dzięki zaawansowanym możliwościom dostosowywania, zapewniającym większą precyzję i kontrolę nad grą, Razer Wolverine V2 pozwala zdominować konkurencję, siedząc wygodnie na kanapie.

image


STWORZONY, ABY PRZYNIEŚĆ SZYBKIE ZWYCIĘSTWO

Ergonomiczne uchwyty w kształcie litery L w Wolverine V2 zapewniają naturalny uchwyt, który przewyższa jego poprzednika, a wyprofilowana konstrukcja i antypoślizgowe gumowe uchwyty umożliwiają szybką i dokładną interakcję z przyciskami przez cały dzień grania z najwyższą wydajnością.

image


 

MECHA-DOTYKOWE PRZYCISKI I D-PAD

Zapewniając niezwykle responsywne uruchamianie za pomocą amortyzowanego dotyku, Razer™ Mecha-Tactile Action Buttons i Razer™ Mecha-Tactile D-Pad wzmacniają każdy Twój ruch z niezwykłą precyzją i wyraźnymi dotykowymi reakcjami.

Wyposażony w 3-milionowy cykl życia zapewnia większą trwałość i skróconą reakcję do 0,65 mm — o 35% mniejszą niż w przypadku przeciętnego kontrolera membranowego — każdy przycisk jest precyzyjnie dostrojony, aby zapewnić większą dokładność, aby uwolnić Twój prawdziwy potencjał w grach.


 

DODATKOWE PRZYCISKI DO MISTRZOWSKIEJ KONTROLI

Wolverine V2 jest wyposażony w dodatkowe przyciski do zaawansowanych gier — 2 wielofunkcyjne przyciski z przodu kontrolera można zmienić za pomocą konfiguracji kontrolera Razer™ dla konsoli Xbox, aby mieć większą kontrolę i bardziej spersonalizowany styl gry.

image


 

UWOLNIJ SZAŁ

W ogniu bitwy każda milisekunda ma znaczenie. Aby zyskać przewagę nad konkurencją, aktywuj tryb Hair Trigger za pomocą dwóch suwaków na spodzie kontrolera, które znacznie zmniejszają odległość do głównych spustów, umożliwiając ultra szybkostrzelność przy delikatnym naciśnięciu


 

ŁATWY DOSTĘP AUDIO

Graj komfortowo przez wiele godzin dzięki łatwości i wygodzie podłączenia urządzenia audio 3,5 mm bezpośrednio do kontrolera, zamiast do konsoli.


 

ZAAWANSOWANA KONFIGURACJA APLIKACJI

Zaawansowane dostosowywanie stało się o wiele łatwiejsze dzięki konfiguracji kontrolera Razer™ dla konsoli Xbox. Zaprojektowana dla Xbox Series X|S, Xbox One i PC (Windows® 10 i nowsze), aplikacja umożliwia ponowne przypisanie wielofunkcyjnych przycisków i wyzwalaczy lub dostosowanie poziomów sprzęgła, aby zmaksymalizować wrażenia z gry.


 

PRZYPISZ PRZYCISKI

 Zmień przypisanie wielofunkcyjnych przycisków i wyzwalaczy oraz utwórz nieograniczoną liczbę spersonalizowanych profili, aby dopasować je do różnych gatunków gier i stylów gry.


 

REGULACJA CZUŁOŚCI SPRZĘGŁA

Naciśnięcie przypisanego przycisku „ostrość”/„zwinność” podczas poruszania drążkiem zmniejsza/zwiększa czułość w celu uzyskania większej precyzji celowania lub szybszej reakcji.


 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


 • ŁĄCZNOŚĆ 

Połączenie przewodowe

 Kabel przewodowy 9,8 ft/3 m z odciążeniem

 • APLIKACJA KONFIGURACYJNA

TAK

 • PRZYCISKI WIELOFUNKCYJNE

2 wielofunkcyjne przyciski z możliwością zmiany

 • MECHANICZNE PRZYCISKI AKCJI

Razer™ Mecha-Tactile Action Buttons i Razer™ Mecha-Tactile D-Pad

 • WYJŚCIE AUDIO

Analogowy port audio 3,5 mm kompatybilny z Xbox i PC (Windows)

 • WEJŚCIE MIKROFONOWE

Analogowy port audio 3,5 mm kompatybilny z Xbox i PC (Windows)

 • FUTERAŁ

NIE

 • WAGA

 274 g

 • WYMIARY

Długość x szerokość x wysokość

161,5 mm x 105,8 mm x 65 mm

Zdjęcia i opis ze strony Razer

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia