Opinie o Nas
  • Oddworld Soulstorm Day One Oddition PS4 UŻYWANA

Przeżyj drugą grę w bohaterskiej wyprawie Abe'a, kontynuującą wydarzenia z New ‘N’ Tasty.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Platformowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
119.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3760156486994
ZAWARTOŚĆ ODDWORLD: SOULSTORM DAY ONE EDITION:


  • Pełna gra na na PS4 oraz PS5 (dzięki darmowej aktualizacji)
  • Tłoczony steelbook.
image

Akcja gry Oddworld: Soulstorm toczy się bezpośrednio po wydarzeniach z Oddworld: New ‘N’ Tasty z roku 2014. To druga gra przedstawiająca nową epicką wyprawę Abe'a.  Abe się zmienił – z nieświadomego niczego trybiku w maszynie Mudokonu, który miał zostać przemielony przez megakorporacyjne maszyny Glukkonów, stał się niespodziewanym bohaterem, który powstaje jako zwiastun nadziei.
Soulstorm to połączenie intensywnej przygodowej rozgrywki platformowej z pokręconą fabułą oscylująca wokół społeczeństwa na skraju rewolucji. W grze wszystkie Twoje wybory będą miały znaczenie, a możliwych zakończeń jest więcej niż tylko jedno.

image
Każdej rewolucji potrzebny jest lider, a każdemu liderowi potrzeba zwolenników. Twoim celem będzie takie poprowadzenie Abe’a, aby ich wszystkich uratować. Po drodze, przemierzając ogromny świat 2.9D, napotkasz niemal niemożliwe do przejścia przeszkody, gdzie śmierć czyha na każdym rogu. Co chwilę zmuszony będziesz podejmować decyzje, czy użyć brutalnej siły na swoich oprawcach, czy raczej uniknąć wykrycia, dyskretnie manewrując pomiędzy przeciwnikami.

  image
Zmierzysz się także z klasą wyzyskiwaczy, których złowieszczy plan zagraża istnieniu całego zniewolonego społeczeństwa.

  image
Po drodze zbierać będziesz składniki, za pomocą których stworzysz potężne, nowe rodzaje broni dla swoich towarzyszy, aby wspomóc ich w walce. Pamiętaj, że im więcej osób uratujesz, tym lepsze ujrzysz zakończenie. Jeśli będziesz potrafił, jest szansa, że odblokujesz ukryte poziomy. Co więcej, może się nawet okazać, że będziesz w stanie poprowadzić rewolucję oraz stanąć na podium liderskiej tabeli wyników.

  image

 

zdjęcia i opis ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia