Opinie o Nas
  • No Man's Sky PS4 UŻYWANA

Weź udział w wielkiej przygodzie w klimacie sci-fi i odkrywaj niemal nieskończony wszechświat generowany proceduralnie.

Wersja gry Pudełkowa
Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Przygodowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 7+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
Brak towaru
59.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
ORLEN Paczka 0
InPost Paczkomaty 24/7 (pobranie) 4.99
InPost Kurier 9.99
Poczta Polska Kurier 48 13
InPost Kurier (pobranie) 13.99
Poczta Polska Kurier 48 (pobranie) 17
FedEx 17
Kurier DPD 18
Kurier DHL 19
GLS 20
Kurier DPD (pobranie) 23
Kurier DHL (pobranie) 24
FedEx (pobranie) 24
Dostępność Chwilowy brak towaru - przepraszamy
EAN 711719850335

Wyrusz z krańca galaktyki Euclid i napisz swoją międzygwiezdną historię w ogromnym, tętniącym życiem wszechświecie pełnym niebezpieczeństw i tajemnic.

No Man’s Sky to niezwykle ambitna, mocno stylizowana opowieść w klimacie sci-fi, w której wędrujesz przez proceduralnie generowane galaktyki. Odkrywaj nieskończoną liczbę różnorodnych, niebezpiecznych układów gwiezdnych, zbieraj rzadkie surowce, handluj z obcymi formami życia, zasiedlaj planety i szukaj odpowiedzi na największe tajemnice wszechświata.

To, jak przetrwasz, zależy od Ciebie. Zgromadź całą flotę potężnych frachtowców i przemierzaj wszechświat, buduj rozległe bazy na powierzchniach planet, pod ziemią i na dnie oceanów, kupuj i ulepszaj bronie i statki, walcz z kosmicznymi piratami wyjętymi spod prawa, wrogą fauną oraz flotami tajemniczych Strażników. 

Kosmos stoi przed Tobą otworem – miliardy planet czekają na odkrycie.

Odkrywanie bez ograniczeń

Pieszo, na dwóch lub czterech kółkach, za sterami międzygwiezdnego frachtowca, czy w kokpicie statku bojowego – cały kosmos czeka, by go odkryć. Lataj wśród chmur, kop pod powierzchnią ziemi, odkrywaj rozległe systemy jaskiń i antyczne ruiny.

image


Stań na czele armady

Kup, ulepszaj i rozwijaj swój własny międzygwiezdny frachtowiec. Przechowuj statki w przygotowanym do tego hangarze, buduj obszary mieszkalne i zarządzaj załogą w kokpicie. Wynajmij fregaty, które będą Cię chronić w odległych zakątkach kosmosu i zbuduj całą flotyllę uzbrojonych statków.

image


Nawiąż kontakt ze wszechświatem

Odkrywaj najdalsze zakątki kosmosu podczas niesamowitych przygód i poznaj odpowiedzi na największe tajemnice wszechświata. Podążaj za tajemniczym Atlasem, znajdź centrum galaktyki, pomagaj zbłąkanym wędrowcom i poznaj przodków swojego gatunku.

image


Zapuść korzenie

Buduj bazy mieszkalne na wybranych przez siebie planetach. Wydobywaj lokalne surowce, hoduj rzadkie gatunki roślin, buduj lądowiska, węzły handlowe, pojazdy terenowe, tory wyścigowe i specjalistyczne terminale do opracowywania nowych broni i technologii.

image


Zdobywanie reputacji

Poznaj inne inteligentne istoty żyjące w galaktyce, handluj z nimi i pomagaj im. Od tego, czy im pomożesz, oraz od sposobu odkrywania świata zależeć będzie nastawienie innych ras do Ciebie różnych galaktykach. Wzmocnij swoją reputację, aby stworzyć nowe możliwości.

image


Handel, rzemiosło i ulepszanie

Twórz i ulepszaj technologie, kupując plany, dzięki którym dodasz nowe elementy i dodatkowe moduły do statku, egzokombinezonu, egzopojazdu i multinarzędzia. W miarę rozwoju technologii zwiedzaj coraz bardziej niebezpieczne środowiska i korzystaj z ich surowców.

image


  
Zagraj w No Man’s Sky na PlayStation VR

Aktualizacja Beyond autorstwa Hello Games dodaje do No Man’s Sky całą gamę wyczekiwanych funkcji, w tym pełną obsługę PlayStation VR.

No Man’s Sky Beyond nadaje grze autorstwa Hello Games nowy wymiar – dzięki PS VR odkrywanie niemal nieskończonego świata jest jeszcze bardziej realistyczne.

Wejdź do kokpitu międzygwiezdnego statku i kontroluj jego siłę ciągu, wysokość i kierunek za pomocą joysticka. Potem, szybując w przestworzach, wypatrz miejsce do lądowania wśród nieodkrytego terenu pełnego obcych form życia.

Po wylądowaniu sięgnij do plecaka po multinarzędzie i korzystając z jego wielu funkcji wyłącznie za pomocą dotyku, przekształć teren z łatwością i wysoką precyzją.


Graj ze znajomymi online*

Nawet w najdalszym zakątku galaktyki nie musisz czuć się samotnie. W każdej chwili może do Ciebie dołączyć maksymalnie trzech znajomych, z którymi możesz wspólnie przeganiać bandytów, budować wysokie konstrukcje, wydobywać rzadkie surowce lub podróżować po nieskończonym kosmosie. 

*Do gry online wymagane PS Plus.

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM