Opinie o Nas
  • NiOh Collection PS5 UŻYWANA

Staw czoła śmierci i odkryj mrok, który drzemie w Twoim wnętrzu.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Przygodowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
149.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 711719816898

W tej obszernej kolekcji przeniesiesz się do Japonii w okresie Sengoku i stawisz czoła legendarnym wrogom oraz koszmarnym potworom, z którymi będziesz toczyć niesamowicie szybkie i wymagające starcia. Opanuj umiejętności samurajów w Nioh, a potem wyzwól drzemiącą w Tobie siłę w Nioh 2 – obie gry zostały starannie zmodernizowane i udoskonalone z myślą o możliwościach PS5™.

image 

•Poznaj kompletną sagę Nioh ze wszystkimi sześcioma dużymi dodatkami.
•Walcz z yokai, ciesząc się niesamowicie krótkimi czasami ładowania i płynną animacją w tempie do 120 klatek na sekundę*.


*wyświetlanie 120 klatek na sekundę wymaga monitora o odpowiednich parametrach technicznych


Nioh

Dobądź miecza i udaj się w podróż w krwawym japońskim okresie Sengoku - gdzie walczące ze sobą księstwa oraz mroczne, okrutne siły pustoszą ziemie. Przemierzaj ten nieprzyjazny świat jako William, samuraj bez mistrza.

Zmierz się z przeciwnikami w brutalnej, bezpośredniej walce wręcz za pomocą mieczy, toporów, włóczni, a nawet młotów wojennych. Walcz zarówno przeciw ludziom, jak i demonom. Pokonaj bezwzględnych przeciwników i ucz się na własnych błędach: po każdej śmierci zostaniesz wskrzeszony, a każde wskrzeszenie zmobilizuje cię do pokonania swych wrogów.

Czerpiąc inspirację z serii gier Ninja Gaiden oraz Dark Souls, Nioh zmusi cię do odnalezienia w sobie wytrwałości prawdziwego samuraja: zarówno umiejętności jak i cierpliwości, potrzebnych do przezwyciężenia najpotężniejszych wrogów, i odwagi, by pozostać nieugiętym nawet w obliczu śmierci.


Sztuka kenjutsu… i wiele więcej

Opanuj każdy styl walki, wyczuj jej rytm i naucz się poruszać z morderczą precyzją. Wyprowadź serię oszałamiających ataków orężem wprost z autentycznej samurajskiej zbrojowni, w tym bronią drzewcową, katanami i toporami.

image


Niebezpieczna dynastia

Zanurz się w fantastycznym i mrocznym świecie XVI-wiecznej Japonii – walcz u boku sławnych bohaterów z legend przeciw potężnym nikczemnikom okresu Sengoku.

image


Monstrualne mity i makabryczne baśnie

Staw czoła okrutnym i groteskowym przeciwnikom – czy starczy Ci odwagi, aby mierzyć się ze zręcznymi samurajami, podłymi bestiami oraz demonami yokai? 

image


Nioh 2

Opanuj zabójcze samurajskie sztuki walki jako tajemniczy półczłowiek, półwojownik yokai, korzystający z mocy nadprzyrodzonych, w tej pełnej wyzwań kontynuacji gry akcji RPG.

Odkryj brutalną Japonię ery Sengoku i zabójczy mroczny wymiar, w których panoszą się groteskowe, bezwzględne demony.

Dobądź zabójczej broni i wytnij wszystkich wrogów stojących ci na drodze, korzystając z ulepszonego systemu walki i możliwości przemiany w yokai oraz uwolnienia niszczycielskich mocy paranormalnych.


Brutalne uzbrojenie i wrogowie

Pokonaj mnóstwo nowych yokai, doświadczonych samurajów i potężnych bossów, których mnóstwo jest w stylizowanej wersji wczesnego okresu Sengoku, przygotowanej przez Team Ninja. 

Wytnij wrogów, używając przekształcającej się glewii, uniwersalnych toporów albo wielu rodzajów broni powracających z pierwszego Nioh, na przykład tonfy i odachi z DLC.

Każda broń posiada znacznie rozszerzone drzewo umiejętności, dzięki któremu możesz personalizować kontry, zestawy ciosów i style gry, podczas gdy wrodzy yokai mogą teraz pozostawiać po porażce rdzenie dusz, dzięki którym będziesz korzystać z ich demonicznych zdolności.

image


Świat wojny i demonów

Poznaj ciekawe, ogromne lokacje, inspirowane japońską historią i tradycyjną japońską mitologią. Skrzyżuj miecze z prawdziwymi postaciami historycznymi i nadprzyrodzonymi duchami z bogatego folkloru japońskiego.

W służbie charyzmatycznego lidera, Ody Nobunagi, walcz w całej Japonii i zmierz się z budzącymi grozę klanami i lokalnymi przywódcami. Od imponujących zamków po senne leśne wioski i pieczary wypełnione trucizną, każdy nowy obszar sprawdzi twoje umiejętności na nowe sposoby.

image
  Uwolnij swego wewnętrznego demona

Jako półczłowiek, półyokai, wyzwól swoją wewnętrzną demoniczną siłę i skorzystaj z mnóstwa nowych umiejętności, własnych i przejętych od innych napotkanych demonów. 

A kiedy te umiejętności nie wystarczą, poddaj się mrocznej stronie i przekształć się w yokai, dzierżąc potężne nowe rodzaje broni i kombinacje oraz wysysając dusze z wrogów.

image

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia