Opinie o Nas
  • NHL 22 XBox Series X

Napędzane silnikiem Frostbite™, EA SPORTS NHL 22 otrzymuje prawdziwie gwiazdorską oprawę.

Stan Nowa
Gatunek Sportowa
Polska wersja językowa Brak
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Brak towaru
229.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5030930124816

image

EA SPORTS NHL po raz pierwszy pojawia się na XBox Series X, z niezrównaną oprawą graficzną przy każdym uderzeniu, podaniu i strzale. Poczuj osobowość i siłę supergwiazd NHL z „czynnikami X supergwiazd”, zupełnie nowym systemem zdolności, odblokowującym niepowtarzalne umiejętności najbardziej elitarnych zawodników ligi. Od HUT po World of Chel, czynniki X supergwiazd to nowa warstwa strategiczna w każdym trybie rozgrywki. Realistyczne umiejętności i style zawodników oznaczają, że gwiazdy NHL naprawdę ożywają w EA SPORTS NHL 22.

Oto przełomowy hokej

EA SPORTS NHL 22 jest napędzane silnikiem Frostbite, który zapewnia ogromny skok jeśli chodzi o grafikę oraz wprowadza „czynniki X supergwiazd”, wynoszące największe gwiazdy ligi na najwyższy poziom, dzięki umiejętnościom odróżniającym najlepszych od reszty podczas walk na lodzie.

image


Ulepszenia graficzne

Silnik Frostbite w NHL 22 wynosi realizm na nowe poziomy – gracze wyglądają i zachowują się bardziej realistycznie. Otoczenie jest bogatsze i bardziej dynamiczne, a więc przyciąga Cię do akcji jak nigdy dotąd.

image


Czynniki X supergwiazd

Czynniki X supergwiazd to zmieniający zasady gry zestaw umiejętności, inspirowany największymi gwiazdami NHL. Dzięki niemu najlepsi z najlepszych wyglądają i zachowują się tak, jak prawdziwi zawodnicy.

image


 zdjęcia i opis ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM