Opinie o Nas
  • Marvel's Guardians of the Galaxy PS5

Wciel się w Star-Lorda w przygodzie nie z tego świata od Eidos-Montréal

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Przygodowa
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Brak towaru
209.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5021290091870

Odpal silniki Star-Lorda i wyrusz w szaloną podróż przez kosmos w tej trzecioosobowej przygodowej grze akcji – to zupełnie nowa interpretacja Strażników Galaktyki Marvela. 

 

Wraz z innymi nieprzewidywalnymi Strażnikami u boku toruj sobie drogę od jednej wybuchowej sytuacji do następnej, napotykając co rusz oryginalne, jak i dobrze znane postacie z uniwersum Marvela, uwikłane w walkę o losy wszechświata. 

Dasz radę. Chyba.

 


PRZYGODA DLA JEDNEGO GRACZA

Poznaj elektryzującą nową opowieść inspirowaną ponad 50-letnią historią Strażników Galaktyki. Wybieralne opcje dialogowe pomiędzy Quillem a Strażnikami pomagają zacieśnić więzi w tej dysfunkcjonalnej rodzinie.

 


DYNAMICZNY STYL WALKI

Likwiduj przeciwników, strzelając z pistoletów żywiołów Star-Lorda i wykorzystuj unikatowe zdolności każdego ze Strażników, by rozprawiać się z przeróżnymi kosmicznymi wrogami. Mieszaj i łącz własne brawurowe umiejętności z mocnymi stronami swojej załogi, by walczyć skutecznie oraz w dobrym stylu.

 


OSTRA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA

Czym byliby „Strażnicy Galaktyki” bez odjazdowej muzyki towarzyszącej podróżom Milano przez przestrzeń kosmiczną? Gra kipi od klasyków z lat 80-tych oraz nowych czadowych kawałków.

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM