Opinie o Nas
  • Maneater Day One Edition XBox One

ZOSTAŃ LUDOJADEM!

Stan Nowa
Gatunek Akcja
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
79.00 -13% 69.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 4020628729257

Poczuj moc, wcielając się w drapieżnika szczytowego oceanów – przerażającego REKINA! Maneater to gra RPG dla jednego gracza z otwartym światem, w której to ty jesteś rekinem. Zaczynając jako młody rekin, musisz przetrwać w trudnym świecie, powoli wspinając się w górę łańcucha pokarmowego. Będziesz eksplorować duży i zróżnicowany otwarty świat, w którym spotkasz różnorodnych wrogów – zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Znajdź odpowiednie zasoby, a rozwiniesz się i wyewoluujesz poza ramy przewidziane przez naturę, co pozwoli ci dostosować rekina do swojego stylu gry. To dobrze, ponieważ aby zemścić się na okrutnym rybaku, który cię okaleczył, musisz zamienić się w potężnego drapieżnika z legend. Jedz. Odkrywaj. Rośnij w siłę.

 


 

Kompletna ewolucja dla Xbox Series X – nadchodzi kolejny krok w rozwoju gry Maneater z pełnym wykorzystaniem możliwości Xbox Series X, w tym natywnej obsługi 4K HDR przy niezwykle płynnych 60 klatkach na sekundę czy nowych, bogatych efektów oświetlenia! Pełne wsparcie dla Smart Delivery sprawia, że Maneater rozwinie się wraz z konsolą. Zapowiedziany wcześniej ray tracing pojawi się w aktualizacji po premierze.

image


image

 

Wyjątkowa historia 

Rozegraj pełną kampanię fabularną z narracją Chrisa Parnella (Saturday Night Live, Rockefeller Plaza 30, Rick and Morty) i zaprezentowaną jako reality show.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

image

 

 

 

Różnorodna, fascynująca walka

Walcz z przyrodą, w tym z innymi drapieżnikami szczytowymi, lub z różnymi rodzajami ludzkich łowców – od pijaków miejskich aż po straż wybrzeża.

 

 

 

 

 

 


 

image

Rozwiń się w legendę

Pożywiaj się ludźmi i zwierzętami, aby urosnąć, oraz znajduj łupy, aby ewoluować na jeden z wielu różnych sposobów.

 

 

 

 

 

 

 


 

image

Eksploruj Zatokę 

7 dużych regionów, w tym bagna wybrzeży, plaże kurortów, doki przemysłowe i otwarty ocean. Poznawaj żywy świat z pełnym cyklem dnia i nocy.

 

 

 

 

 

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia