Opinie o Nas
  • Madden NFL 22 PS5

Madden NFL 22 – nadszedł dzień meczu.

Stan Nowa
Gatunek Sportowa
Polska wersja językowa Brak
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
199.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5030942124491

image

Madden NFL 22 to wszystko, co kochasz w NFL w każdym możliwym trybie i nowym systemie Dynamic Gameday. Czy opracowujesz skład w odnowionym trybie Franchise czy walczysz oko w oko z rywalem w trybie Play Now albo rywalizujesz online w Madden Ultimate Team, zobaczysz że Dynamic Gameday wpływa na każdy aspekt Madden NFL 22.


Dynamic Gameday*

Dynamic Gameday w Madden NFL 22 wpływa na rozgrywkę w każdym trybie. Czy opracowujesz najlepszy skład w trybie Franchise czy walczysz oko w oko w trybie Play Now albo dominujesz online w Madden Ultimate Team, zobaczysz że Dynamic Gameday wpływa na każdy aspekt Madden NFL 22.

 image

SI następnej generacji i statystyki gwiazd

Najlepsza w historii rozgrywka w Madden NFL 22 dostępna jest dzięki SI następnej generacji napędzanej przez statystyki gwiazd. Napędzane przez rzeczywiste dane i gwarantujące bardziej realistyczne wrażenia, nowe zachowanie SI w Madden NFL 22 zapewnia bardziej inteligentną rozgrywkę emulującą różne tendencje zawodników i drużyn. 
 image

Atmosfera dnia meczu*

W Madden NFL 22 poczuj zupełnie nową atmosferę – od linii boiska aż po krzesełka kibiców. Poznaj modyfikatory przewagi własnego boiska na stadionach NFL, które po uruchomieniu mogą zdecydować o losach starcia. Co więcej, nowe reakcje na boisku i osobowości zawodników dodają grze intensywności i wpływają na przebieg gry w kluczowych sytuacjach.
 image
*Dynamic Gameday, SI następnej generacji napędzana statystykami gwiazd i atmosfera dnia meczu dostępne są wyłącznie na PlayStation 5

Skauting skazany na sukces

Odkryj kolejną wspaniałą supergwiazdę NFL dzięki zupełnie nowej funkcji skautingu w trybie Franchise w Madden NFL 22. Wyślij swój oddział skautów, sprawdź ciekawych zawodników i przygotuj się do dnia naboru.

 image

Skauci

Zarządzaj czterema skautami regionalnymi i jednym skautem krajowym. Możesz co roku modyfikować ich zlecenia pomiędzy pierwszym meczem przedsezonowym, a pierwszym meczem nowego sezonu.


Rodzaj skautingu

Sprawdzaj potencjalne talenty z całego kraju, korzystając z usług skauta krajowego. Wybierz ogólny skauting, szukaj na wybranej pozycji, użyj konkretnych kryteriów albo zorganizuj prywatny trening, aby ocenić potencjalnych zawodników.

Informacje o potencjalnych zawodnikach

Podczas prywatnych treningów zyskasz wszelkiego rodzaju informacje, które pozwolą Ci oszacować talenty i opracować strategię. Poznaj zalety zawodników, ich zdolności atletyczne i umiejętności, w porównaniu z resztą zawodników z naboru.

  image

Nabór próbny

Weź udział w nawet pięciu naborach próbnych i dowiedz się, kogo na celowniku mają inne drużyny.


 zdjęcia i opis ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia