Opinie o Nas
  • Karta PS Plus 90 dni

Wzbogać swoje wrażenia z gry na PlayStation , korzystając z dostępu do trybu wieloosobowego online, comiesięcznych gier, rabatów tylko dla subskrybentów i wielu innych atrakcji.

Karta/Kod Karta
Brak towaru
79.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Chwilowy brak towaru - przepraszamy
EAN 711719812340

FUNKCJE PLAYSTATION PLUS

Odkryj fantastyczne gry, łącz się z przyjaciółmi i korzystaj z nowych sposobów grania.


GRY CO MIESIĄC W PLAYSTATION PLUS

Rozszerz swoją kolekcję gier o nowe gry PS4 co miesiąc, a także regularnie dodawane tytuły PS5. Wszystkie gry co miesiąc z PlayStation Plus są grywalne na PS5 i możesz je zatrzymać tak długo, jak posiadasz subskrypcję.

Buduj swoją kolekcję, poszerzając ją o największe hity, niezależne perełki i wieloosobowe gry imprezowe, w które możesz grać online lub w domu z rodziną i przyjaciółmi.

Rozszerz swoją kolekcję gier o dwie gry PS4 dołączane co miesiąc – możesz grać w nie tak długo, jak długo subskrybujesz usługę.

Buduj swoją kolekcję, poszerzając ją o największe hity, niezależne perełki i wieloosobowe gry imprezowe, w które możesz grać online lub w domu z rodziną i przyjaciółmi.


TRYB ONLINE DLA WIELU GRACZY

Poprowadź swoją drużynę do chwały, ruszaj do walki z drużyną lub ku zapierającym dech w piersiach przygodom z zaufanymi sojusznikami.

Wieloosobowa gra online PS Plus otwiera nowe światy w Twoich ulubionych grach, pozwala grać online z przyjaciółmi i brać udział w turniejach online oraz jest zaproszeniem do przyłączenia się do globalnej społeczności graczy online.


PAUZA W GRZE?

Oglądaj nowe filmy i seriale w PlayStation Plus Video Pass.

  *dostęp przez ograniczony czas w PlayStation Plus   Oglądaj fantastyczne produkcje dzięki PlayStation Plus® Video Pass™. Nowe korzyści są już dostępne w ramach subskrypcji PlayStation Plus w Polsce, na konsolach PlayStation®5 i PlayStation®4.. **PS Plus Video Pass to usługa próbna aktywna 22.04.21-22.04.22. Benefit będący częścią subskrypcji dostępny dla posiadaczy PS Plus w Polsce. Opłaty związane z odnawianiem mogą być automatyczne. Więcej: www.playstation.com/legal/ps-plus-usage-terms

Materiały i opis ze strony PlayStation Polska

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM