Opinie o Nas
  • Jurassic World Evolution 2 PS5 UŻYWANA

Uniknij błędów przeszłości i zbuduj własny jurajski świat dla dinozaurów oraz gości.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Strzelanka
Polska wersja językowa Brak
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Brak towaru
189.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5056208812940

Jurassic World Evolution 2 to gorąco wyczekiwana kontynuacja przełomowej symulacji zarządzania z roku 2018 od Frontier, Jurassic World Evolution.Zawiera ona ekscytujące nowe funkcje, cztery wciągające tryby gry oraz rozszerzoną obsadę zachwycających dinozaurów. 

 Zanurz się we frapującej i oryginalnej fabule jurajskiego świata, której akcja rozgrywa się po wstrząsających wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe Królestwo. Współpracuj z kultowymi postaciami z filmów, w tym z dr Ianem Malcolmem (głosu użycza Jeff Goldblum) i Claire Dearing (głosu użycza Bryce Dallas Howard) i postaraj się kontrolować, chronić i okiełznać dzikie dinozaury, siejące chaos w USA.

Stwórz własny jurajski świat 

Przejmij kontrolę, korzystając z zaawansowanych narzędzi zarządzania i opcji kreatywnych. Wznieś szereg modyfikowanych nowych budynków, zatrudniaj nowych naukowców i ukształtuj park tak, aby spełniał potrzeby zarówno gości, jak i dinozaurów. Uwolnij swoją kreatywność w trybie dowolnym albo sprawdź swoje umiejętności w trybie wyzwania. Ruszaj w różne miejsca i radź sobie z katastrofami naturalnymi.

image


Pobaw się teorią chaosu

Rozegraj kluczowe momenty z ulubionych filmów, często zaskakująco zmienione. Przeżyj scenariusze „a co by było gdyby” z kultowych filmów Jurassic World i Jurassic Park. Każdy poziom został umieszczone w czasie i miejscu z pięciu filmów. Zanurz się w serii Jurassic World i zobacz, jak toczą się wydarzenia, gdy przejmujesz kontrolę.

image


Odkryj zachwycające dinozaury

Ponad 75 różnych prehistorycznych gatunków ożywa w Jurassic World Evolution 2, w tym gorąco wyczekiwane gady latające i wodne. Te zwierzęta wydają się być bardziej żywe niż kiedykolwiek – chronią swoje terytorium, walczą o dominację i inteligentnie reagują na świat wokół nich. Użyj bioinżynierii, aby modyfikować dinozaury nowymi odważnymi kolorami i zmieniaj ich genomy, aby odblokować atuty.

image

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia