Opinie o Nas
  • John Wick HEX XBox One

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Strategia
Polska wersja językowa Brak
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
89.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5060760881870

image


John Wick Hex to szybka, pełna akcji gra strategiczna, w której wcielasz się w Johna Wicka — profesjonalnego płatnego zabójcę z uznanej serii filmów. Grę stworzono w bliskiej współpracy z zespołami kreatywnymi odpowiedzialnymi za filmy. Fabuła John Wick Hex rozwija filmowe uniwersum, a oparta na dokładnie zaplanowanych walkach rozgrywka odtwarza znany ze srebrnego ekranu styl „gun-fu”. Gracz musi szybko podejmować decyzje i planować każde działanie oraz każdy atak, biorąc pod uwagę ich natychmiastowe skutki i późniejsze konsekwencje.

image


 

Dzięki wyjątkowemu połączeniu akcji, taktyki i presji czasu John Wick Hex zaciera granice między grami akcji a strategiami i świetnie odwzorowuje klimat starć przedstawionych w filmach. W miarę postępów w grze i w nagrodę za skuteczność będziesz odblokowywać nowe uzbrojenie, garnitury i lokacje. Każda broń wymaga stosowania innej taktyki i wymusza zmianę stylu gry. Zapas amunicji jest ograniczony i realistycznie odwzorowany, dlatego musisz planować zmienianie magazynków i jak najlepiej wykorzystywać broń zdobytą podczas wykonywania danego zadania.

image


 

Poznaj nową, wyjątkową historię osadzoną przed wydarzeniami znanymi z filmów. John musi uratować Winstona i Charona z rąk niebezpiecznego przeciwnika, który pragnie odzyskać należne mu miejsce. W grze usłyszysz światowej klasy aktorów, Iana McShane'a i Lance'a Reddicka, którzy ponownie wcielają się w postaci znane z filmów. Dołącza do nich legendarny aktor głosowy Troy Baker, który podkłada głos tytułowemu złoczyńcy – Hexowi. W grze John Wick Hex zachowano klimat filmowej serii za sprawą wyjątkowej oprawy graficznej w stylu noir i ścieżki dźwiękowej stworzonej specjalnie na potrzeby tego tytułu przez cenionego kompozytora Austina Wintory'ego.

image

 

 zdjęcia i opis ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM