Opinie o Nas
 • Horizon Zero Dawn - Edycja Kompletna PS4

Ziemia nie należy już do nas

Wersja gry Pudełkowa
Stan Nowa (oryginalna folia producenta)
Gatunek Akcja, RPG
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
59.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
ORLEN Paczka 0
InPost Paczkomaty 24/7 (pobranie) 4.99
InPost Kurier 9.99
Poczta Polska Kurier 48 13
InPost Kurier (pobranie) 13.99
Poczta Polska Kurier 48 (pobranie) 17
FedEx 17
Kurier DPD 18
Kurier DHL 19
GLS 20
Kurier DPD (pobranie) 23
Kurier DHL (pobranie) 24
FedEx (pobranie) 24
Dostępność Ostatnie sztuki
EAN 711719707110

image


W czasach, gdy maszyny biegają swobodnie a ludzkość nie jest już gatunkiem dominującym, młoda łowczyni imieniem Aloy wyrusza na wyprawę w celu odkrycia swojego przeznaczenia.

W bujnym postapokaliptycznym świecie, w którym natura przejęła władanie nad ruinami zapomnianej cywilizacji, niedobitki ludzkości żyją w prymitywnych plemionach myśliwych-zbieraczy. Panowanie nad planetą przejęły maszyny – budzące grozę mechaniczne stwory nieznanego pochodzenia.

image


NARODZINY LEGENDY

Pogardzana przez własne plemię od urodzenia Aloy nigdy nie zaznała uścisku matki ani akceptacji innych. Jej jedynym towarzyszem był Rost – surowy i niewzruszony samotnik, który ją wychowywał.

Rost nauczył dziewczynę znosić wszelkie niedogodności i patrzeć na pragnienie wygód jako na słabość. Nie zdołał jednak dać jej odpowiedzi na niedające jej spokoju pytania: kim byli jej rodzice i dlaczego została wygnana.  


BADAJ TAJEMNICZY ŚWIAT

Przemierzaj świat wypełniony dziwnymi artefaktami i kruszejącymi ruinami…

image 


Żyrafy

Żyrafy to majestatyczne maszyny patrolujące, na które można się wspiąć – przy niewielkiej pomocy otoczenia. Gdy ta sztuka się uda i Aloy zdominuje Żyrafa, pozna ukształtowanie okolicznego terenu, dowie się, gdzie przebywają maszyny, i wywoła potężną falę elektromagnetyczną, która osłabi mechanicznych wrogów w pewnym promieniu wokół. 

 

 

 

 

 

 

image  

 

 

Tereny łowieckie

Tereny łowieckie to specjalne wyścigi z czasem przypominające walki na arenie i wymagające zróżnicowanej taktyki walki z wieloma różnymi maszynami.

Jeśli zdobędziesz co najmniej trzy znaki słońca przyznawane za pomyślne wykonywanie wyzwań na terenach łowieckich, uzyskasz dostęp do Loży Łowców w Południku.

 

 

 

image

 

 

Obozy bandytów

W obozach bandytów spotkasz dużą liczbę umocnionych i wrogo nastawionych ludzi. Jeśli oczyścisz taki obóz, w miejsce złoczyńców wprowadzą się pokojowi osadnicy. W ten sposób zyskasz dostęp do nowego kupca i cennego punktu szybkiej podróży.

 

 

 

 

 

 

 

image

 

 

Widokówki

Punkty „Widokówki” to pozostałości po zamierzchłej przeszłości rozmieszczone w malowniczych miejscach. Zeskanowanie takiego punktu fokusem pozwoli ujrzeć wycinek starożytnego świata i poznać fragment historii twórcy tych pamiątek po zaginionej cywilizacji. Wszystkie odnalezione fragmenty przeczytasz na karcie „Kolekcje” w menu notesu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image

 

 

Przedmioty kolekcjonerskie

Do przedmiotów kolekcjonerskich zaliczamy metalowe kwiaty, banuckie figurki i starożytne naczynia. Skompletowane zestawy można zanieść zapalonym kolekcjonerom w Południku – Kudivowi, Cantarze i Uczonemu Palasowi. Z pewnością wynagrodzą Ci trud!

 

 

 

 

 

image

Bunkry

Bunkry zawierają pogrzebane tajemnice zamierzchłej przeszłości. Koniecznie skorzystaj z fokusa, by poszukać wskazówek i innych przedmiotów…

Kotły

Kotły to miejsca powstawania nowych maszyn: wielkie samoczynne wytwórnie robotów. Gdy dotrzesz do serca danego Kotła, możesz się nauczyć dominowania nowych rodzajów maszyn.

Ponadto eksplorowanie tych miejsc pozwala poznać cykl życiowy mechanicznych mieszkańców Ziemi.

 

 

 

 

 

ROZPOCZNIJ ŁOWY

Łącz prymitywny sprzęt z zaawansowaną technologią, by tworzyć urządzenia zmieniające drapieżników w zwierzynę łowną. 


image

 

 

URODZONA ŁOWCZYNI

Skradaj się i korzystaj ze swojej zwinności, żeby przechytrzyć wrogów. Zastawiaj pułapki, aby ich zaskoczyć. Następnie powal ich wszechstronną bronią, którą możesz dowolnie modyfikować.

 

 

 

 

 


 

image

 

 

TECHNOLOGIA PRZEDWIECZNYCH

Fokus to artefakt z dawnego świata – zakładany na ucho komputer z systemem rozszerzonej rzeczywistości, który umożliwia:

 • Wykrywanie przedmiotów istotnych z punktu widzenia wykonywanego zadania.
 • Zaznaczanie i podświetlanie śladów oraz ścieżek patrolowych maszyn.
 • Skanowanie maszyn w celu zaznaczenia ich poszczególnych komponentów i podatności na żywioły.

image 

 

 

ZDOLNOŚĆ PRZETRWANIA

Większość potrzebnej amunicji i innych zapasów możesz wytwarzać z surowców znalezionych w okolicy lub zebranych z pokonanych wrogów. Zawsze dobrze się przyszykuj do każdej walki – pułapki, strzały i ulepszenia toreb możesz przygotowywać na bieżąco.

 

 

 


NOWOCZESNA TECHNOLOGIA OTWARTEGO ŚWIATA

Poznawaj żywy krajobraz pełen cudów natury. Przemierzaj niesamowicie szczegółowe lasy, okazałe góry i klimatyczne ruiny minionej cywilizacji. Wszystko to w pełnym życia świecie ze zmieniającą się pogodą i pełnym cyklem dnia i nocy.


image

 

 

1000 lat w przyszłości

W trakcie podróży natrafisz na wiele różnych biotopów, plemiennych osad i rodzajów maszyn, a także olbrzymie ruiny z dawno zapomnianej epoki. Czy zdołasz rozwikłać tajemnice łączące je wszystkie ze sobą i odkryć los, jaki spotkał ludzkość?

 

 

 

 

image

 

Różnorodne biotopy

Od ośnieżonych górskich szczytów na północy po parne gęste dżungle na południu – świat gry Horizon Zero Dawn zawiera wiele różnorodnych krajobrazów.

 

 

 

 

image

 

Zmienna pogoda

W trakcie swoich podróży będziesz cieszyć oczy pełnym cyklem dnia i nocy oraz dynamiczną pogodą – od pięknych słonecznych dni po groźne ulewne burze. Zmienne warunki wymuszają zmiany stosowanej taktyki…

 

 

 

 

 

 

 

image

 

 

Pogrzebane tajemnice przeszłości

Wszędzie wokół można natrafić na pozostałości dawno zaginionej cywilizacji. Odkrywaj zarośnięte roślinnością ruiny i pogrzebane tajemnice, które spoczywały zapomniane przez całe pokolenia.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Horizon Zero Dawn: Edycja kompletna

Zawartość:

 • Horizon Zero Dawn na PS4* 

 • Dodatek The Frozen Wilds 

 • Cyfrową książkę „The Art of Horizon Zero Dawn” 

 • Motyw na PS4 

 • Ubiór Zwiadowczyni Burz Carja

 • Potężny łuk Carja 

 • Ubiór pionierki Banuk 

 • Niszczycielski łuk Banuk

 • Pakiet podróżniczki Banuk

 • Pakiet handlarki Carja

 • Pakiet strażniczki Nora

 

*Do odebrania bonusowych ubiorów wymagany jest postęp w grze.

 

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ZESTAWY Z TĄ GRĄ

opis i zdęcia ze strony PlayStation Polska

image

 • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM