Opinie o Nas
  • Halo Infinite XBox Series X

ZOSTAŃ BOHATEREM.

Stan Nowa
Gatunek Strzelanka
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Brak towaru
169.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 889842708288

Legendarna seria Halo powraca z najbardziej rozbudowaną kampanią Master Chiefa i przełomową, darmową grą dla wielu graczy.

Kampania:

Kiedy losy ludzkości zawisną na włosku, Master Chief stawi czoła najbardziej bezwzględnemu przeciwnikowi, z jakim przyszło mu się kiedykolwiek zmierzyć. Włóż pancerz największego bohatera ludzkości, by przeżyć niesamowitą przygodę i na własne oczy przekonać się o ogromie pierścienia Halo. 

image


 

Tryb wieloosobowy:

Legendarny tryb wieloosobowy – uwolniony:

Legendarny tryb wieloosobowy Halo powraca w nowej, darmowej odsłonie! Sezonowe aktualizacje wprowadzające wyjątkowe wydarzenia, nowe tryby i mapy oraz treści dla społeczności sprawią, że będzie on ewoluował na twoich oczach.

image


 

Arena:

Halo wraca do korzeni ze sprawiedliwymi początkami, wyposażeniem na mapie i czteroosobowymi oddziałami, by zaoferować graczom najlepsze możliwe doświadczenie walki na arenie.

image


 

Bitwy z dużymi drużynami:

Możliwości jest nieskończenie wiele: mieszaj ze sobą mnogość dostępnych broni, pojazdów i wyposażenia, by zaznać chaosu i świetnie się bawić w dużych drużynach, czerpiąc garściami z piaskownicy Halo.

Stwórz nieskończone scenariusze walki, mieszając i dopasowując do siebie różnorodne uzbrojenie, pojazdy i wyposażenie, aby w wielkich drużynach doświadczyć chaosu pola bitwy, oddającego cały sandboxowy charakter gry Halo.

image


 

Dopasowywanie wyglądu spartanina:

Wyróżnij swojego spartanina z tłumu dzięki rozbudowanemu systemowi dopasowywania wyglądu. Zdobywaj i odkrywaj nowe przedmioty kosmetyczne, grając w kampanię lub tryb wieloosobowy. Jeśli zaś chcesz zdobyć ich jeszcze więcej, kup przepustkę bojową, która nigdy nie wygaśnie i odblokuj nową zawartość w swoim tempie.


 

Rozgrywka międzygeneracyjna i międzyplatformowa:

Halo Infinite zapewnia świetną zabawę na konsolach Xbox One i nowszej rodzinie konsol oraz na komputerach PC, oferując światowej klasy rozgrywkę międzyplatformową w rozdzielczości 4K. Zaś na konsoli Xbox Series X oraz wspieranych komputerach PC możesz także cieszyć się obrazem w nawet 120 klatkach na sekundę i skróconym czasem ładowania umożliwiającym rozgrywkę bez jakichkolwiek zakłóceń. Poczuj moc nowej generacji w świecie gier.*


*Rozgrywka w maks. 120 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K Ultra HD dostępna jest na konsolach Xbox Series X i kompatybilnych komputerach PC wyłącznie na wspieranych mapach i trybach. Wymagany kompatybilny telewizor lub monitor.

Zdjęcia i opis ze strony Xbox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia