Opinie o Nas
  • Godfall PS5

Przywdziewaj legendarne pancerze i pokonuj zastępy wrogów w nowej grze akcji z rozbudowanym systemem łupów na PlayStation 5.

Stan Nowa
Gatunek Akcja, RPG
Polska wersja językowa Brak
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Brak towaru
139.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5060760881627

Godfall to gra akcji nowej generacji osadzona w barwnym świecie fantasy z bohaterskimi rycerzami i potężną magią. Wyrusz na przygodę w grze RPG akcji z dynamiczną walką z widokiem zza pleców postaci – przywdziewaj legendarne pancerze, pokonuj potężnych wrogów i zbieraj fantastyczne łupy. Wykonuj wymagające misje, zmiataj z powierzchni ziemi wszystkich, którzy ośmielą się stanąć ci na drodze, i zbieraj oszałamiające łupy.
Gra RPG akcji image

Studio Counterplay Games proponuje nowatorskie podejście do dynamicznej walki z widokiem zza pleców postaci, stawiając na nagradzanie ofensywnej gry z intensywnym wykorzystaniem umiejętności – tutaj każde trafienie wroga się liczy.


Gra akcji z rozbudowanym systemem łupów

image

Wykonuj wymagające misje i gromadź mające istotny wpływ na rozgrywkę łupy, aby zaspokoić pragnienie zdobycia tego kolejnego elementu niezbędnego do wzmocnienia postaci.


W kupie siła

image

Możesz grać samodzielnie albo w dowolnej chwili połączyć siły z kimś innym. Wrogów i bossów zaprojektowaliśmy z myślą o walce we współpracy z innymi graczami i popisywaniu się specjalnymi umiejętnościami powalającymi wrogów atakujących z różnych stron.

 

opis i zdjęcie za strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM