Opinie o Nas
  • Ghost of Tsushima PS4

Podążaj nową ścieżką i tocz niekonwencjonalny bój o wyzwolenie wyspy. Walcz z przeciwnikami swoją kataną, opanuj strzelanie z łuku, by eliminować zagrożenia z dystansu, stań się ekspertem od skradania, by atakować wrogów z zaskoczenia, i poznaj nową historię na wyspie Iki.

Wersja gry Pudełkowa
Stan Nowa (oryginalna folia producenta)
Gatunek Akcja, Przygodowa
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
Brak towaru
148.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
ORLEN Paczka 0
InPost Paczkomaty 24/7 (pobranie) 4.99
InPost Kurier 9.99
Poczta Polska Kurier 48 13
InPost Kurier (pobranie) 13.99
Poczta Polska Kurier 48 (pobranie) 17
FedEx 17
Kurier DPD 18
Kurier DHL 19
GLS 20
Kurier DPD (pobranie) 23
Kurier DHL (pobranie) 24
FedEx (pobranie) 24
Dostępność Chwilowy brak towaru - przepraszamy
EAN 711719364504

image


PRADAWNE PIĘKNO CUSZIMY OPIERA SIĘ OGNIOWI WOJNY

Świat nie kończy się na polu bitwy. Rozejrzyj się dookoła i zachwyć się surowym pięknem feudalnej Japonii. Przemierzaj wielkie połacie wiejskiego krajobrazu w pełnym akcji i przygód otwartym świecie, w którym czekają na Ciebie ciekawe postacie, starożytne budowle i piękne widoki. Zwiedzaj starannie dopracowane regiony i podziwiaj różnorodność życia na rozległej wyspie – od falujących pól i spokojnych świątyń po przedwieczne lasy, wioski i zapierające dech w piersi górskie krajobrazy. Szukaj ukojenia wśród harmonii przyrody i chwil dzielonych z ludźmi, którym pomagasz.

image

 


 

NARODZINY DUCHA

Jin dorastał wśród samurajów i od najmłodszych lat szkolił się w ich sztuce walki. Kiedy Mongołowie rozgromili ich siły, jego świat legł w gruzach. Teraz stanął przed najtrudniejszą decyzją w życiu: może pozostać wierny samurajskim cnotom i kontynuować walkę, której nie jest w stanie wygrać, albo zboczyć ze szlachetnej ścieżki, by za wszelką cenę chronić wyspę i jej mieszkańców. Aby odzyskać Cuszimę, Jin musi zwrócić się o pomoc i wsparcie zarówno do starych znajomych, jak i nowych, zaskakujących sojuszników. Musi zerwać z tradycją i przeobrazić się w nowego wojownika, który zrobi wszystko, by ocalić to, co zostało z jego ojczyzny.

image


BŁOTO, KREW I STAL

Mongołowie to potężni, nieprzewidywalni i doskonale uzbrojeni przeciwnicy. Aby zdobyć nad nimi przewagę i obronić lud Cuszimy, musisz odpowiednio dostosować umiejętności Jina i poznać nowe strategie walki.

image


Zmierz się z przeciwnikami w walce z bliska, korzystając ze swojej katany, i weź udział w wyjątkowej i wciągającej walce samurajskiej. Opanuj strzelanie z łuku, aby z zabójczą precyzją eliminować zagrożenia na odległość. Opracuj taktykę ukrywania się i podstępu, aby zdezorientować wrogów i zaskoczyć ich niezwykłymi atakami.

image 

Interaktywność otoczenia i intuicyjny system walki czynią z Cuszimy idealne pole do eksperymentów z różnymi umiejętnościami, strategiami i bronią. Przekonaj się, jaki styl walki odpowiada Ci najbardziej. W miarę rozwoju historii Jina wszechstronność i kreatywność staną się Twoją największą bronią.

Ghost of Tsushima – postacie

Poznaj niektóre z postaci, które napotkasz podczas swojej podróży.


image

 

 

 

 

 


Jin Sakai

Jin rozpoczyna grę jako samuraj, zdobywa jednak umiejętności i przyjmuje taktykę, które zdecydowanie nie przypominają samurajskich – w ten sposób zacznie tworzyć nową tożsamość, Ducha.  W trakcie gry dowiesz się więcej o Jinie, zagrożeniach, przed którymi stoi, sojusznikach pomagających mu w jego misji oraz o tym, co będzie musiał poświęcić, by stać się tym nowym typem wojownika.

 

 

 

 

 

 


 

image

 

 

 

 

 

 

Shimura

Shimura to jito (pan) Cuszimy. Jest samurajem, wujkiem i autorytetem Jina. Od dzieciństwa uczył Jina tradycyjnego stylu życia samuraja, więc coraz bardziej martwi go taktyka, którą Jin zaczyna przyjmować, porzucając dotychczasowe nauki i stając się Duchem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image

 

 

 

 

 

 

 

 

Khotun-chan

Khotun-chan jest generałem i przywódcą armii mongolskiej, która najechała na wyspę Cuszima. To bezwzględny, przebiegły przeciwnik, który wykorzystuje wszystko, co wie o samurajach, aby spróbować ich zniszczyć. Jest brutalny i bezlitosny – Jin szybko nauczy się nie lekceważyć tego wojownika.

 

 

 

 

 

 

 


Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends to nowy tryb kooperacyjnej gry wieloosobowej* inspirowany japońskimi legendami i mitami. Wybierz jedną z czterech dostępnych klas – samuraja, łowcę, ronina bądź zabójcę – i zagraj z przyjaciółmi (lub graczami dobranymi drogą matchmakingu) w misje fabularne dla dwóch osób lub misje przetrwania oparte na walce z hordami dla czterech osób. Ghost of Tsushima: Osoby, które kupiły grę Ghost of Tsushima, mogą pobrać Ghost of Tsushima: Legends za darmo.


PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ZESTAWY Z TĄ GRĄ

opis i zdęcia ze strony PlayStation Polska

image

  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM