Opinie o Nas
  • Far Cry 5 Xbox One

WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ. WIĘC SIĘ ZDARZY.

Stan Nowa
Gatunek Akcja, FPS
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
79.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216022916

Witamy w hrabstwie Hope w stanie Montana. W tej sielankowej okolicy zamieszkują zarówno ludzie prawdziwie kochający wolność, jak i fanatyczni i śmiertelnie niebezpieczni wyznawcy kultu zwanego Projekt u bram Edenu. Na czele kultu, który niepostrzeżenie coraz bardziej przenika każdą dziedzinę życia tego onegdaj spokojnego miejsca, stoi charyzmatyczny prorok Joseph Seed oraz jego oddane rodzeństwo zwane Zwiastunami. Gdy Twoje pojawienie skłania fanatyków do brutalnego przejęcia kontroli nad całą okolicą, musisz wziąć sprawy w swoje ręce i wzniecić rebelię, która wyzwoli uciemiężoną lokalną społeczność.

image

 

 

 

Zmieniający się świat

Dynamiczny, otwarty świat zmienia się i realnie reaguje na Twoje wybory. Dowódź Kłami do wynajęcia — wyspecjalizowanymi zwierzętami, które możesz kontrolować i dzięki temu dostosować rozgrywkę do swojego stylu. Przyczyń się do ewolucji świata za pomocą Miernika Oporu.

 

 


 

image 

 

 

Wznieć bunt przeciwko fanatykom religijnym

W rebelii przeciwko fanatykom religijnym przejmującym kontrolę nad hrabstwem Hope w Montanie wspierają Cię członkowie lokalnej społeczności. Stań ramię w ramię z drugim graczem w ramach trybu Przyjaciel do wynajęcia obejmującego całą kampanię fabularną.

 

 


 

image

 

 

 

Znajdź własną ścieżkę

Od samego początku możesz wchodzić w interakcje ze światem hrabstwa Hope w takiej kolejności, w jakiej chcesz. Po raz pierwszy w historii serii gier Far Cry jesteś w centrum fabuły. Możesz wybrać własny awatar i dostosować wygląd bohatera.

 

 

 


 

image

 

 

 

Niszczycielskie zabawki

Zburz harmonię krajobrazu szaleńczą jazdą klasycznymi amerykańskimi pojazdami, które możesz na chwilkę „pożyczyć” — od podrasowanych wozów, przez ciężarówki, pojazdy terenowe, po ciągniki. Możesz siąść za sterami samolotu i wziąć udział w powietrznych walkach z siłami fanatyków albo przeprowadzić atak bombowy.

 

 

opis i zdjęcia ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia