Opinie o Nas
  • Fallout fabrycznie zmontowany PIP-BOY 2000 Mk VI (z wbudowanym w pełni podświetlanym panelem ekranu)

Fallout fabrycznie zmontowany PIP-BOY 2000 Mk VI (z wbudowanym w pełni podświetlanym panelem ekranu)

699.00 -9% 639.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Dostępny
EAN 5060178520408

 Fabrycznie zmontowany PIP-BOY 2000 Mk VI (z wbudowanym w pełni podświetlanym panelem ekranu) z serii gier Fallout!

image

Masz dość budowania lub po prostu nie masz czasu, aby rozpocząć przygodę budowania własnego Pip-Boya? Dlaczego więc nie zafundować sobie tego gotowego, wstępnie zmontowanego Pip-Boya? Jeśli zastanawiasz się nad posiadaniem Pip-Boya, z przyjemnością dowiesz się, że autoryzowani agenci RobCo nie tylko starannie konstruują te Pip-Boye, ale także instalują autentyczne podświetlenie panelu wyświetlacza.

Dzięki dbałości o szczegóły i starannemu projektowaniu, ten gotowy do użycia Pip-Boy jest wierną repliką noszonego na nadgarstku modelu 2000 Mk VI, który był używany przez mieszkańców krypt na Pustkowiach. 

Podświetl panel wyświetlacza pokazujący ekran główny Pip-Boya, naciskając przycisk na jednostce sterującej i podziwiaj, jak realistycznie się świeci i migocze. Czasami jednak zanika i migocze. W takim przypadku będziesz musiał stuknąć w obudowę wyświetlacza dwa lub trzy razy, aby przywrócić panel wyświetlacza do życia.

Wykonany z wielu wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych: ABS, aluminium, stali i gumy, Pip-Boy dobrze leży na ramieniu i jest wygodny dzięki zszywanemu mankietowi z tkaniny. 

Wstępnie zmontowany :

nie masz czasu na zbudowanie własnego? Bez obaw, ten Pip-Boy jest gotowy, abyś mógł się nim cieszyć bez kłopotów z wymagającą konstrukcją.

Wysokiej jakości materiały :

połączenie ABS, aluminium, stali, gumy i tkanin tworzy prawdziwego Pip-Boya.

Komfort na ramieniu :

Wygoda mimo dokładności. Dwustopniowy mankiet z miękko wypchanego materiału nie tylko naśladuje oryginalny wygląd Pip-Boya, ale także świetnie leży na ramieniu.

  

Specyfikacja:

Wymiary: 19,8 cm x 1,1 cm x 15.2 cm

Waga: 0,99 kg

Baterie: 3 baterie AAA (w zestawie)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM