Opinie o Nas
  • FIGURKA FAR CRY 6 ANTON & DIEGO 26 cm

Ubicollectibles z dumą przedstawia nową figurkę inspirowaną bohaterami i fabułą FAR CRY® 6.

Stan Nowa
W Zestawie Unikalny kod odblokowujący wisiorek na broń „Lew Yary”
Wysokość 26 cm
Materiał PCW
Brak towaru
189.00 -39% 115.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast

Wiernie odwzorowana dwójka kluczowych antagonistów z Far Cry 6, Antón i Diego Castillo, którym użyczyli głosu hollywoodzcy gwiazdorzy Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) i Anthony Gonzalez (Coco).Niezwykle realistyczna figurka z odwzorowanymi najdrobniejszymi szczegółami i teksturami.  Zawiera unikalny kod odblokowujący wisiorek na broń „Lew Yary"


 


 


 


 


 


Opis postaci 

Antón jest przywódcą Yary i bezwzględnym dyktatorem. Doszedł do władzy, obiecując mieszkańcom niegdyś bogatej wyspy, że przywróci jej dawną chwałę i uczyni ją rajem na Ziemi bez względu na cenę.

Mając u boku posłusznego trzynastoletniego syna Diego, Antón trzyma przyszłość Yary w żelaznym uścisku.


 


 


 


 


 


 


 


 

 


Opis figurki

Ubicollectibles z dumą przedstawia nową figurkę inspirowaną bohaterami i fabułą FAR CRY® 6.

Ta trójwymiarowa statuetka wysokiej jakości przedstawia Antón Castillo, prezydenta i przywódcę Yary oraz jego nastoletniego syna, Diego. Młody dziedzic Yary siedzi w wielkim fotelu swego ojca i ostrożnie trzyma broń Antón, pistolet M1911 kalibru 0,45 cala ozdobiony herbem rodowym.

Antón pragnie, by Diego poszedł w jego ślady. Marzy mu się, że w przyszłości syn przejmie po nim rodzinną schedę. Ale Diego, choć wychowany przez dyktatora, pozostaje zwykłym nastolatkiem, rozdartym pomiędzy dążeniem do samodzielności a obowiązkiem pójścia drogą, którą wybrał mu ojciec.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia