Opinie o Nas
  • FAR CRY New Dawn XBox One UŻYWANA

Chaos. Cierpienie. Zamęt

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, FPS
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
39.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216096917

Zmierz się z grupą znaną jako Highwaymen i ich przywódczyniami - Bliźniaczkami - w trakcie walki o przetrwanie na postapokaliptycznym pograniczu. Zawieraj niespodziewane sojusze, buduj zabójczy arsenał z prowizorycznych spluw, korzystając z pozostałości starego świata

ODMIENIONY ŚWIAT

17 lat po katastrofie nuklearnej Hope County w stanie Montana zmieniło się nie do poznania. Zima nuklearna wywołała superrozkwit, tworząc bujny, kolorowy pejzaż, który ocaleńcy zaczęli ponownie zasiedlać prowizorycznymi budowlami. To pogranicze bezprawia, gdzie ludzie z trudem próbują przetrwać - możesz tego doświadczyć ze znajomym w trybie kooperacji lub samodzielnie jako samotny awanturnik.

image


NOWY PORZĄDEK

Po przeżyciu apokalipsy ocaleńcy z Hope County muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu: nihilistycznym łupieżcom, bezwzględnym łotrom, którzy zamierzają wycisnąć ostatnie soki z okolicznych ziem. Gdy ocalali wysłali sygnał o pomoc w walce z tym śmiercionośnym zagrożeniem, szybko trafiasz w sam środek nowej bitwy o przyszłość Hope County.

image


PROWIZORYCZNY ARSENAŁ

Od czasów nuklearnej apokalipsy ocaleńcy tworzyli schronienia i zbierali narzędzia oraz broń ze zniszczonych pozostałości starego świata. Choć efekty tych działań nie porywają, to pomogą ci one przetrwać walkę. W bazie możesz tworzyć potężną broń i pojazdy, które otworzą ocean możliwości podczas iście wybuchowej i odjechanej akcji.

image


ZAWIERAJ NOWE PRZYJAŹNIE

W sytuacji, gdy wszystko może się zdarzyć, zawsze warto mieć pod ręką kogoś, kto będzie cię osłaniał. Bez względu na to, czy to Hurk, dzik czy cokolwiek innego, możesz zwerbować różnorodną ekipę spluw do wynajęcia, które będą walczyć u twego boku. Możesz nawet grać ze znajomym w trybie kooperacji.

image


PRZETRWAJ I WYRUSZ POZA GRANICE HOPE COUNTY

W samym centrum Fary Cry New Dawn znajdziesz swoją bazę główną. Ulepsz ją, aby zdobyć lepszą broń i wyposażenie, które pomogą ci przetrwać w otwartym świecie. Hope County nie jest jedynym miejscem spustoszonym przez nuklearną apokalipsę. Ekspedycje pozwolą ci przekroczyć jego granice i odwiedzić nowe tereny takie jak bagna, pustynny kanion czy wybrzeże.

image


opis i zdjęcia ze strony Ubisoft Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia