Opinie o Nas
  • FAR CRY 6 PS4 UŻYWANA

Wciel się w Daniego Rojasa, mieszkańca Yary, i zostań partyzantem, który wyzwoli naród.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, FPS
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
Brak towaru
129.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216170815

Witamy na Yarze, tropikalnym raju zatrzymanym w czasie. Far Cry 6 zanurza graczy w pełnym adrenaliny świecie współczesnej rewolucji partyzanckiej. 

image

Dołącz do rewolucji i zaatakuj ciemiężący reżim dyktatora Antóna Castillo i jego nastoletniego syna Diego, w których wcielają się Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) i Anthony Gonzalez (Coco).

Jako Dani Rojas rozpocznij przygodę – po wyrzuceniu Cię z armii, wkraczasz na ścieżkę partyzanckiego rewolucjonisty. Aby wyrównać szanse w starciach z wojskiem Antóna, musisz przyjąć filozofię rozwiązywania problemów i skorzystać z arsenału niepowtarzalnej i zaskakującej broni, pojazdów i zwierzęcych towarzyszy. Rozpal ruch rewolucyjny, który spali reżim tyrana do cna.

image


image

 

 

ZOSTAŃ PARTYZANTEM

Wciel się w męską lub żeńską wersję Dani Rojas i przeżyj frapującą fabułę, która poprowadzi Cię drogą od niepewnego obywatela po lidera ruchu walczącego z reżimem Antóna. Wskocz do chaotycznej akcji walk partyzanckich i zbierz żołnierzy oraz zasoby, które pomogą Ci w walce.

 

 

 image

 

ZUPEŁNIE NOWI ZWIERZĘCY TOWARZYSZE

Żaden partyzant nie powinien walczyć sam. Dołącz do zupełnie nowych zwierzęcych towarzyszy, takich jak Chorizo, uroczy jamnik, którego nie zlekceważy żaden żołnierz wroga, czy Guapo, wiecznie głodny krokodyl należący do Twojego mentora w guerilli, Juana Corteza.

 

 image

 

 

POTĘGA ARMII

Skorzystaj z filozofii rozwiązywania problemów i stwórz zabójczy arsenał chałupniczo wykonanej broni. Daj Antónowi zakosztować partyzanckiej zaradności – od minidziałka napędzanego silnikiem motocyklowym po plecaki z pociskami samonaprowadzającymi.

 

 

 image

 

 

 

ROZDARTA YARA

Odkryj największe Far Cry w historii – przemierzaj dżunglę, plaże i krajobrazy miejskie. Poruszaj się konno albo przejmij czołg. Wybierz ulubiony środek transportu i przemierzaj całe wyspowe państwo.

 

 

 

 

 

 

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM