Opinie o Nas
  • Doom Eternal Xbox One

ROZPĘTAJ PIEKŁO

Stan Nowa
Gatunek FPS, Strzelanka
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
84.00 -6% 79.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5055856422938

Armie piekieł najechały Ziemię. Wciel się w Pogromcę w epickiej kampanii jednoosobowej i podróżuj przez wymiary, aby pokonać demony i powstrzymać ostateczną zagładę ludzkości.

 Nie boją się nikogo... oprócz Ciebie.

Tryb hordy i aktualizacja 6.66 dostępne już teraz

image

Darmowe dla wszystkich graczy! Doświadcz zupełnie nowego trybu hordy w stylu arcade, rywalizuj w ulepszonym trybie wieloosobowym BATTLEMODE 2.0, przetestuj swoje umiejętności dzięki dwóm zupełnie nowym poziomom Master, zdobądź nowe skórki dla DOOM Slayera i demonów i nie tylko.


 

image

 

 

Maksymalny poziom zagrożenia dla pogromcy

Uzyskaj dostęp do najnowszych technologii zabijania demonów dzięki zaawansowanemu kombinezonowi pogromcy z miotaczem ognia na ramieniu i wysuwanym ostrzem w nadgarstku. Ulepszone bronie palne, modyfikacje i umiejętności sprawią, że staniesz się bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 


 

image

 

 

 

Nieświęta Trójca

Nie możesz zabijać demonów, gdy jesteś martwy, a nie zdołasz utrzymać się przy życiu bez odpowiednich zasobów. Odbierz swoim wrogom to, czego potrzebujesz: każde zabójstwo chwały poprawi Twoje zdrowie; za spopielenie wroga otrzymasz zbroję, a zabijając demona piłą łańcuchową zapewnisz sobie więcej amunicji.

 

 


 

image

 

 

 

Nowa klasa (zniszczalnych) demonów

Niszcz więcej demonów niż kiedykolwiek wcześniej dzięki unikalnym atakom i umiejętnościom. Powrócą ulubieńcy graczy, a do składu dołączy horda zupełnie nowych demonów. Rozerwij na strzępy swoje ulubione demony dzięki systemowi „zniszczalnych demonów” DOOM Eternal.

 

 


 

image

 

 

 

 

Wejdź do trybu BATTLEMODE

Tryb ten to nowe doświadczenie w rozgrywce wieloosobowej 2 na 1, zbudowany od podstaw przez id Software. W pełni uzbrojony pogromca staje twarzą w twarz z dwoma kontrolowanymi przez graczy demonami, walcząc aby wygrać pojedynek do pięciu rund intensywnej pierwszoosobowej walki.


 


 

image

 

 

 

Niespotykane dotąd światy

Walcz z demonami w przestrzeni kosmicznej, w piekle i w różnych wymiarach, aby ocalić ludzkość. Wykorzystaj doskonale dopracowane lokalizacje, aby uzyskać przewagę i rozerwać swoich wrogów na strzępy w trakcie odkrywania epickich poziomów.

 

 

 

opis i zdjęcia ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia