Opinie o Nas
  • Deathloop PS5

Weź udział w wiecznym starciu dwójki nadzwyczajnych zabójców

Stan Nowa
Gatunek Akcja, FPS, Strzelanka
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Brak towaru
169.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5055856428503

image

Wciel się w postać Colta i szukaj możliwości przerwania pętli czasu w Blackreef. Przez cały czas prześladować Cię będą mieszkańcy wyspy.

Korzystaj z potężnej broni i umiejętności, aby zlikwidować osiem kluczowych celów na oszałamiającej i chaotycznej wyspie, zanim dzień się zresetuje.

W cieniu kryje się rywalka Colta, zabójczyni Julianna, której jedyną misją jest pokonać Colta i zachować istnienie pętli. Ucz się podczas każdego cyklu, wypróbowuj nowe ścieżki i podejścia, aby przerwać pętlę raz na zawsze.


image

 

 

CHARAKTERYSTYCZNA ROZGRYWKA ARKANE

Walcz i przetrwaj zabójczą grę „łowca kontra zwierzyna”, zanurzając się w akcji pierwszoosobowej, pełnej nadprzyrodzonych mocy i dzikiego uzbrojenia. Wybierz preferowany styl gry – od skradania się przez cały poziom po ruszanie w sam środek walki z bronią w ręku.

 image

 

ŁĄCZ ROZGRYWKĘ DLA JEDNEGO I WIELU GRACZY

Poznaj główny wątek fabularny jako Colt próbujący przerwać pętlę i odzyskać wolność. Możesz też przejąć kontrolę nad jego rywalką, zabójczynią Julianną, zakraść się do kampanii innego gracza i utrzymać go uwięzionego w pętli poprzez zabijanie go. Rozgrywka dla wielu osób jest opcjonalna. Gracze mogą zdecydować, że Julianna będzie kontrolowana przez SI przez cały czas kampanii.

 image

WIEDZA TO POTĘGA

Każda nowa pętla to okazja do wyciągnięcia wniosków z przeszłości i odpowiedniego dostosowania taktyki. Znajdowanie śladów i odkrywanie wskazówek jest kluczem do likwidacji celów zanim dzień się zresetuje. Odkrywaj relacje, poznawaj rozkłady dnia i zrób co trzeba, aby zyskać potrzebną wiedzę. Skorzystaj z wiedzy zdobytej w poprzednich pętlach, aby opracować nowe strategie i ostatecznie osiągnąć swoje cele. 

 
image

WYSPA BLACKREEF

Odkryj artystyczny świat Deathloop od Arkane, z licznymi ścieżkami i ewoluującą rozgrywką. Zanurz się w oszałamiającym otoczeniu retro-przyszłości inspirowanym latami 60. Blackreef to stylizowany raj, w którym Colt jest więźniem. To świat w którym rządzi dekadencja, gdzie śmierć nie ma znaczenia, a przestępcy wciąż imprezują, więżąc Colta.

 

 

 

 

 


Jak DEATHLOOP korzysta z mocy PS5

image

Niezrównane efekty dotykowe

Prawdziwe poczucie miejsca

Podczas swojej wyprawie celem przerwania pętli, musisz się zakradać, strzelać, unikać, walczyć, ślizgać, biegać sprintem, skakać i wiele więcej – a to wszystko, żeby przeżyć. Zaawansowana technologia dotykowa kontrolera DualSense oznacza, że poczujesz każdy ruch. 

Od zakradania się przez śnieg po bieg sprintem po stalowym mostku, od przykucnięcia przez zjeżdżanie, po wspinanie się na skały – wszystko zostało zaprojektowane tak, aby wywołać poczucie, że naprawdę to robisz.image

Broń, którą trzyma się świetnie

Pokonując zagrożenia na Blackreef, zyskujesz dostęp do bardzo różnej broni palnej. Od wkładania naboju do komory po naciśnięcie spustu – każda broń zapewnia wyjątkowe wrażenia dotykowe.

Czy wystrzeliwujesz szklane kule z Heritage Guna, ładujesz gwoździe do PT-6 Spikera czy włączasz „tryb podwójny” Strelaka Verson, natychmiast poczujesz różnicę. Nawet branie wroga na muszkę gwarantuje niepowtarzalne wrażenia dotykowe, a w zależności od swojego ruchu, wyczujesz subtelne wibracje.

 image

Namacalne narzędzia

Dzięki wyspecjalizowanemu narzędziu hakującemu, możesz wziąć sprawy w swoje ręce i śledzić je na ekranie. Wibracje przechodzą z lewa na prawo, a Ty czujesz chwilę, w której hakowanie się udaje.

Gdy błyskasz w powietrzu, aktywujesz przełączniki albo mechanizmy drzwi, a nawet odzyskujesz zdrowie – każdy przedmiot, z którym wchodzisz w interakcję posiada własny wzór efektów dotykowych, dzięki którym akcja wydaje się być jeszcze bardziej realistyczna.

 image

 

     

Akcja nigdy się nie zatrzymuje

Efekty dotykowe nie tylko wzbogacają ciągłą rozgrywkę, ale też dodają warstwę głębi i immersji do przerywników filmowych. Kiedy na ekranie rozgrywają się intrygi, tajemnice i suspens, Ty łączysz się z fabułą Colta, Julianny i Wiecznych poprzez DualSense.

 


 


RÓŻNE OPCJE GRAFIKI

W zależności od Twojego wyboru grafiki, DEATHLOOP wyciska z PS5 maksimum, aby zagwarantować Ci zapierające dech w piersiach wrażenia wizualne. Do dyspozycji są:

  • Tryb wydajności nadaje priorytet stałej liczbie klatek na sekundę (60 FPS) przy dynamicznej rozdzielczości 4K*. 
  • Tryb jakości grafiki nadaje priorytet obrazowi w wyższej rozdzielczości, zachowując docelowe 60 FPS. 
  • Tryb z raytracingiem zapewnia najwyższej jakości efekty graficzne przy docelowych 30 FPS i dynamicznym 4K.

Wszystkie tryby obsługują też w pełni High-Dymanic Range*.

 

*wymagany zgodny ekran. 

 


image

Zmieniające zasady gry adaptacyjne efekty „Trigger”

Uzbrojenie ma swoją masę

Dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger”, poczuj ciężar broni naciskając spust L2, wymierz strzał i poczuj natychmiastowy odrzut po jego oddaniu.

A to nie wszystko – spusty wibrują kiedy strzelasz z broni automatycznej, a Ty czujesz prawdziwe "kopnięcie", kiedy uwalniasz ciężkie pociski 

 

Informacje zwrotne napędzające rozgrywkę

Kiedy skończy Ci się amunicja, poczujesz, że spust staje się bezwładny i nie oferuje żadnego oporu. To subtelna wskazówka, żeby schować się za przeszkodą i przeładować...

Tak jak w rzeczywistości, giwery w arsenale Colta mogą się zacinać, a kiedy tak się stanie, natychmiast poczujesz problem. Przykładowo, kiedy zatnie się broń niższego poziomu, spust R2 zablokuje się w połowie, co zapewni natychmiastową informację i da Ci odrobinę czasu więcej na reakcję.


 

Ruszaj do akcji szybciej, dzięki kartom aktywności

image

Wskocz kiedy chcesz

Ruszaj natychmiast do kampanii albo uruchom sesję wieloosobową bezpośrednio z ekranu głównego konsoli PlayStation 5 poprzez aktywności. Nieliniowy projekt fabuły w DEATHLOOP sprawia, że możesz dołączać do niej w każdym momencie.

Wróć do fabuły w miejscu jej opuszczenia, wybierz konkretne zadanie dodatkowe, zyskaj dostęp do ekwipunku gracza a nawet wskocz do konkretnego miejsca w grze, bezpośrednio z ekranu głównego PS5.

 

 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia