Opinie o Nas
  • Death Stranding Director's Cut PS5

Scal rozbite społeczeństwo w wyjątkowej wersji Death Stranding na PlayStation®5

Stan Nowa
Gatunek Akcja
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
189.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 711719722892

image

 

Legendarny twórca gier Hideo Kojima przedstawia nieszablonową przygodę, rozszerzoną i odświeżoną na konsolę PS5 w wyjątkowej wersji DIRECTOR’S CUT. W przyszłości tajemnicze wydarzenie zwane Wdarciem Śmierci otworzyło przejście między światem żywych i umarłych, przez co osobliwe kreatury z zaświatów krążą po upadłym świecie zepsutym przez zdewastowaną społeczność. Jako Sam Bridges będziesz podróżować, by wypełnić misję dostarczenia ludzkości nadziei poprzez łączenie ostatnich ocalałych Ameryki. Czy dasz radę krok po kroku scalić szczątki świata?


 

image

 

 

 

WERSJA ZREMASTEROWANA NA KONSOLĘ PS5

Staw czoła próbom Sama Bridgesa z zaawansowanym systemem walki, większą liczbą działań postaci i rankingowym systemem rywalizacji dla specjalnych wyzwań graczy* w wyjątkowej edycji DEATH STRANDING.

 



image

 

 

 

ROZSZERZONA ZAWARTOŚĆ

Doświadcz rozszerzonej fabuły w nowych misjach na powiększonym obszarze. Wykorzystaj dodatkowe bronie i pojazdy, zmierz się z nowymi rodzajami przeciwników i odkrywaj nowe lokacje takie jak Strzelnica i Tor Wyścigowy z dodatkowymi misjami i minigrami.

 

 



image

 

 

 

UNIKALNY "SOCIAL STRAND SYSTEM™”

Pozostań w kontakcie z graczami z całego świata*. Przekazuj cenne materiały, aby odbudowywać konstrukcje w Twoim i innych świecie oraz dawaj polubienia wspierające struktury graczy, które pojawiają się w Twoim świecie, aby wynagrodzić innym ich wkład.

 

 

 


  STRZELNICA

Zanim wyruszysz w drogę z przesyłkami, doszlifuj swoje umiejętności walki i naucz się używać wyposażenia oraz przedmiotów na zupełnie nowej strzelnicy. Na strzelnicy znajdziesz nie tylko różnorakie ćwiczenia służące rozwijaniu umiejętności, lecz także tryb, który pozwala rywalizować z innymi kurierami o najwyższą stawkę w tabeli.


 

image 

 

 

TOR WYŚCIGOWY

Wybierz odwróconą trajkę, jedną z ciężarówek lub zupełnie nową terenówkę i sprawdź się w roli kierowcy na torze wyścigowym. Możesz także rywalizować z innymi kurierami podczas agresywnych wyścigów. Czy uda Ci się zająć pierwszą lokatę?

 

 


 

image

 

 

NOWE OBSZARY I MISJE

Dzięki nowym obszarom, w tym nieodkrytym dotąd kompleksowi, oraz dodatkowym misjom opowieść zyskuje jeszcze większą głębię i rozmach. 

 

 

 

 

 



image

 

 

 

JESZCZE BARDZIEJ WCIĄGAJĄCA ROZGRYWKA

Poradniki i podpowiedzi, które pojawiają się na początku gry, zostały udoskonalone, aby jeszcze lepiej pomóc graczom odnaleźć się w świecie i dać się porwać rozgrywce na długie godziny. 

 

 

 



TECHNOLOGICZNY SKOK NAPRZÓD

Ulepszenia na PS5

Wybierz jeden z dwóch trybów wyświetlania obrazu – tryb wydajności z rozdzielczością przeskalowaną do 4K w 60 kl./s. lub tryb wierności z natywnym 4K* – w obu przypadkach z pełną obsługą HDR*, co pozwala cieszyć się oszałamiająco czystą grafiką oraz zaawansowanym strumieniowaniem tekstur.

DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT oferuje tryb szerokoekranowy dla rozgrywki w ultrapanoramicznym trybie obrazu przy użyciu standardowego formatu obrazu konsoli 16:9 w celu wyświetlania gry techniką letterbox w formacie odpowiadającym proporcjom 21:9.


* Funkcje 4K i HDR wymagają odpowiedniego telewizora lub monitora.


image

 

 

Wzbogacone funkcje

Efekty dotykowe bezprzewodowego kontrolera PS5 DualSense pozwolą Ci jeszcze lepiej odczuć warunki środowiskowe i pogodowe w grze. 

Przeprawiaj się przez łąki, rzeki i śnieg – i zanurz się w znacznie bardziej rzeczywistym świecie DEATH STRANDING. Nieważne, czy dostarczasz przesyłki, szukasz osłony, czy walczysz z przeciwnikami – opór wynikający z adaptacyjnych efektów „Trigger” ani na chwilę nie pozwoli Ci zapomnieć o otaczającym świecie (opór można dostosować w opcjach gry).

 

 

image

 

 

 

 

Silnik Tempest 3D AudioTech z kompatybilnymi słuchawkami

Poczuj, jak dźwięki otaczają Cię zewsząd, i wsłuchaj się w żyjący świat DEATH STRANDING dzięki dodatkowym efektom dźwiękowym 3D Audio (wymaga kompatybilnych słuchawek).

 


 

 

 

 

 

 


 


 

Personalizacja kapsuły ŁD

Ukończ specjalną misję, aby odblokować opcję personalizacji kapsuły ŁD, i dostosuj wygląd kołyski swojego malutkiego towarzysza, jak tylko chcesz.


WIĘKSZA WOLNOŚĆ ROZGRYWKI

Nowe działania postaci, broń i przedmioty

Sam umie teraz jeszcze więcej – wypróbuj na przykład, jak uderza kolanem z wyskoku albo atakuje przeciwnika w przelocie. Wachlarz broni i wyposażenia wzbogacono między innymi o broń maserową do ogłuszania wrogów, a także egzoszkielet wspomagający, który zwiększa szybkość ruchu i pozwala nosić większy ładunek. 


NOWE SPOSOBY DOSTARCZANIA PRZESYŁEK

Katapulta do ładunku

Katapulta do ładunku to nowa konstrukcja, która pozwoli Ci zrzucać ładunek w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu zdołasz na przykład bezpiecznie dostarczyć przesyłkę, omijając przy tym groźne rejony, albo zrzucić ładunek w wyższych partiach gór bez konieczności wspinaczki.


Rampa do skoków

Za pomocą nowej rampy do skoków zaplanujesz optymalną trasę dostawy. Konstrukcja ta nie tylko pozwoli Ci przeskakiwać duże rozpadliny, lecz także wykonywać w powietrzu różne triki.


Asystobot

Przyłącz swojego asystobota do sieci chiral, żeby pomagał Ci przenosić większy ładunek oraz zbierać materiały potrzebne do budowy konstrukcji. Asystobot może również zanieść Cię do najbliższego kompleksu.


Mosty chiralne

Most chiralny to konstrukcja, którą można wznieść na wąskim lub górzystym terenie w miejscu, w którym nie da się postawić zwykłego mostu. Dzięki niej zwiedzisz nowe, niedostępne dotąd szlaki. 


WIĘCEJ ELEMENTÓW ROZGRYWKI

Wyzwanie walki z bossem

Ponownie stocz walki z bossami, aby odkryć jeszcze bardziej kreatywne i skuteczne sposoby na ich pokonanie. Wyzwania możesz podejmować tyle razy, ile chcesz. 


Nowe utwory muzyczne

Niesamowity nastrój i napiętą atmosferę w DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT podkreślono nowymi utworami takich wykonawców jak Woodkid, Biting Elbows, Midge Ure i Apocalyptica. 

Nowe utwory usłyszysz nie tylko podczas misji, lecz także odsłuchasz je we własnym pokoju. Możesz również dostosować ścieżkę dźwiękową rozbrzmiewającą w Twoich strukturach. 

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM