Opinie o Nas
  • Cyberpunk 2077 XBox One

MIASTO NIGHT CITY ZMIENIA KAŻDEGO

Stan Nowa
Gatunek FPS, RPG
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
139.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5902367640514

image

Cyberpunk 2077 jest otwartą, pełną przygód historią rozgrywającą się w Night City, megalopolis opętanym władzą, przepychem i modyfikacjami ciała. Grasz jako V, najemnik banita szukający jedynego w swoim rodzaju implantu, który jest kluczem do nieśmiertelności. Możesz dostosowywać cyber-oprogramowanie, zestaw umiejętności i styl gry Twojej postaci, a także zwiedzać rozległe miasto, w którym dokonujesz wyborów kształtujących historię i otaczający Cię świat.

GRAJ JAKO NAJEMNIK BANITA

image

Zostań cyberpunkiem, miejskim najemnikiem wyposażonym w cybernetyczne ulepszenia i zbuduj swoją legendę na ulicach Night City.


ŻYJ W MIEŚCIE PRZSZŁOŚCI 

image

Wejdź do ogromnego otwartego świata Night City, megalopolis wyznaczającego nowe standardy pod względem wyglądu, złożoności i głębi.


UKRADNIJ IMPLANT, KTÓRY DAJE ŻYCIE WIECZNE

image

Podejmij najbardziej ryzykowną pracę w swoim życiu i zdobądź prototyp implantu, który stanowi klucz do nieśmiertelności.

 

Ulepszona dla Xbox One X: Możliwość skorzystania z udoskonaleń dla konsoli Xbox One X jest zależna od wydania aktualizacji zawartości. Informacje o grach znajdują się na stronie xbox.com/enhanced.

opis i zdjęcia ze strony Xbox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia