Opinie o Nas
  • Crysis Remastered Trilogy XBox One używana

Klasyczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby od firmy Crytek powraca z pełną akcji rozgrywką, światem trybu piaskownicy i porywającymi, epickimi bitwami, które kochasz od początku — teraz z odświeżoną grafiką zoptymalizowaną dla sprzętu nowej generacji.

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Strzelanka
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
129.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 0884095200954

CRYSIS RAMASTERED TRYLOGY ZAWIERA:

image

Crysis Remastered

To, co zaczyna się jako prosta misja ratunkowa, staje się pasmem bitew w nowej wojnie, gdy najeźdźcy z kosmosu rzucają się na łańcuch północnokoreańskich wysp. Grając jako superżołnierz Nomad, jesteś wyposażony w potężny nanokombinezon zapewniający szybkość, siłę, pancerz i maskowanie. Użyj ogromnego arsenału broni modułowych i dostosuj swoją taktykę i sprzęt, aby dominować nad wrogami w rozległym świecie typu sandbox.

 

Klasyczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby od firmy Crytek powraca z pełną akcji rozgrywką, światem trybu piaskownicy i porywającymi, epickimi bitwami, które kochasz od początku — teraz z odświeżoną grafiką zoptymalizowaną dla sprzętu nowej generacji. Ubierz się: szybkość, siła, pancerz i maskowanie Twojego nanokombinezonu pozwalają na kreatywne rozwiązania w przypadku każdego rodzaju walki.

Adaptuj: w nieustannie zmieniającym się środowisku dostosowuj swoją taktykę, aby dominować na polach bitew, od zamarzniętej dżungli po środowiska Obcych.

Dostosowuj: ogromny arsenał broni modułowej z opcjami sięgającymi od broni eksperymentalnej po broń Obcych, zapewnia bezprecedensową kontrolę nad stylem gry.

 Podbijaj: sztuczna inteligencja przypominająca żywego wroga wymaga strategicznego i elastycznego stylu gry, ponieważ nowe wyzwania — w tym pole bitwy o zerowej grawitacji — wymagają od graczy podejmowania ofensywy i działań wyprzedzających.

Odkrywaj: wybierz swoją własną drogę przez otwarty świat Crysis, niszcząc przeszkody, prowadząc pojazdy i wykorzystując środowisko przeciwko wrogom.


 

image

 

 

 

 

 

 

 


Crysis 2 Remastered

 

Po wydarzeniach z oryginalnej, przełomowej gry Crysis kosmici wrócili do świata pustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy równają z ziemią Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty masz technologię, dzięki której możesz poprowadzić kontruderzenie. Grając jako superżołnierz wyposażony w zmodernizowany nanokombinezon 2.0, musisz przystosować się do walki, używając jego zdolności: siły, pancerza i maskowania. Modyfikuj swoje bronie i nanokombinezon w czasie rzeczywistym oraz odblokuj niewiarygodne nowe moce, walcząc o przetrwanie ludzkości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Crysis 3 Remastered

Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok, poszukiwanie Alpha Ceph kosmitów trwa nadal, ale teraz musisz też ujawnić prawdę o korporacji C.E.L.L., która zmieniła Nowy Jork w wielką miejską dżunglę chronioną przez ogromną nanokopułę. Walcz w siedmiu różnych dystryktach i zdziesiątkuj swoich przeciwników dzięki brutalnej sile, używając najnowocześniejszej technologii nanokombinezonu albo podstępu, by osiągnąć swoje cele i stać się cichym wybawcą ludzkości. Jesteś wyposażony w nowy, śmiercionośny Łuk Drapieżnika – żaden sposób nie jest zły na ocalenie świata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

opis i zdjęcia ze strony XBox Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia