Opinie o Nas
  • Call of Duty Vanguard XBox One/Series X UŻYWANA

Powstań na każdym froncie w najnowszej odsłonie docenionej przez krytyków serii Call of Duty

Stan Używana ( Stan Doskonały )
Gatunek Akcja, Strzelanka
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
Brak towaru
199.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5030917295690

Od lat światem targa największa i najbardziej zabójcza wojna w historii, ale szala zwycięstwa w drugiej wojnie światowej nareszcie zaczyna się przechylać. Teraz kilku nielicznych musi powstać, aby dokończyć pracę i na dobre zmienić przebieg wojny.

 
Doceniona przez krytyków seria Call of Duty powraca w Call of Duty: Vanguard, w którym gracze poznają globalną walkę i wcielą się w bohaterów drugiej wojny światowej. Przeżyją doniosłe wydarzenia, które spowodowały, że ci bohaterowie się spotkali. Wyprodukowane przez Sledgehammer Games, Vanguard zawiera niezwykle emocjonującą fabułę, przedstawiającą grupę żołnierzy z różnych krajów i o różnym pochodzeniu, którzy wspólnie powstają, aby walczyć z największym zagrożeniem na świecie, zmienić przebieg wojny i przygotować podwaliny współczesnych wojsk specjalnych.  

 
Poprzez niesamowitą wyprawę tych niezłomnych żołnierzy, gracze przeżyją najważniejsze bitwy drugiej wojny światowej i będą walczyć o zwycięstwo w różnych teatrach wojny – na europejskim froncie wschodnim i zachodnim, na Pacyfiku i w Afryce Północnej.

 
To jest ich historia. To jest Call of Duty: Vanguard. 


Kampania

image

Walcz w powietrzu nad Pacyfikiem, skocz ze spadochronem nad Francją, broń Stalingradu z precyzją snajpera i przebij się przez nacierające wojska w Afryce Północnej. Kampania dla jednego gracza zanurzy Cię w niezwykle ciekawej fabule, pełnej walk na bezprecedensową skalę.


Tryb dla wielu graczy

image

Bądź w awangardzie zmian w przebiegu wojny i odciśnij swe piętno na systemie walki Call of Duty. Tryb dla wielu graczy w dniu premiery zawierać będzie mnóstwo elementów – w tym 20 map, z czego aż 16 stworzonych specjalnie z myślą o głównym trybie wieloosobowym.


Zombies

image

Kontynuuj fabułę mrocznego eteru, udowodnij, na co Cię stać i spróbuj przetrwać bezwzględny szturm nieumarłych w mrożącym krew w żyłach nowym trybie Zombies, stworzonym przez Treyarch. 


Integracja z Warzone

image

Call of Duty: Vanguard po premierze zawierać będzie nową, niezrównaną integrację z Call of Duty: Warzone, a także rozgrywkę międzyplatformową, postępy międzyplatformowe oraz rozgrywkę międzygeneracyjną.


 zdjęcia i opis ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • ZESTAWY Z TYM PRODUKTEM