Opinie o Nas
  • Call of Duty Vanguard PS4

Powstań na każdym froncie w najnowszej odsłonie docenionej przez krytyków serii Call of Duty

Stan Nowa
Gatunek Akcja, Strzelanka
Polska wersja językowa Pełna
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
Brak towaru
259.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5030917295218

Od lat światem targa największa i najbardziej zabójcza wojna w historii, ale szala zwycięstwa w drugiej wojnie światowej nareszcie zaczyna się przechylać. Teraz kilku nielicznych musi powstać, aby dokończyć pracę i na dobre zmienić przebieg wojny.

 
Doceniona przez krytyków seria Call of Duty powraca w Call of Duty: Vanguard, w którym gracze poznają globalną walkę i wcielą się w bohaterów drugiej wojny światowej. Przeżyją doniosłe wydarzenia, które spowodowały, że ci bohaterowie się spotkali. Wyprodukowane przez Sledgehammer Games, Vanguard zawiera niezwykle emocjonującą fabułę, przedstawiającą grupę żołnierzy z różnych krajów i o różnym pochodzeniu, którzy wspólnie powstają, aby walczyć z największym zagrożeniem na świecie, zmienić przebieg wojny i przygotować podwaliny współczesnych wojsk specjalnych.  

 
Poprzez niesamowitą wyprawę tych niezłomnych żołnierzy, gracze przeżyją najważniejsze bitwy drugiej wojny światowej i będą walczyć o zwycięstwo w różnych teatrach wojny – na europejskim froncie wschodnim i zachodnim, na Pacyfiku i w Afryce Północnej.

 
To jest ich historia. To jest Call of Duty: Vanguard. 


Kampania

image

Walcz w powietrzu nad Pacyfikiem, skocz ze spadochronem nad Francją, broń Stalingradu z precyzją snajpera i przebij się przez nacierające wojska w Afryce Północnej. Kampania dla jednego gracza zanurzy Cię w niezwykle ciekawej fabule, pełnej walk na bezprecedensową skalę.


Tryb dla wielu graczy

image

Bądź w awangardzie zmian w przebiegu wojny i odciśnij swe piętno na systemie walki Call of Duty. Tryb dla wielu graczy w dniu premiery zawierać będzie mnóstwo elementów – w tym 20 map, z czego aż 16 stworzonych specjalnie z myślą o głównym trybie wieloosobowym.


Zombies

image

Kontynuuj fabułę mrocznego eteru, udowodnij, na co Cię stać i spróbuj przetrwać bezwzględny szturm nieumarłych w mrożącym krew w żyłach nowym trybie Zombies, stworzonym przez Treyarch. 


Integracja z Warzone

image

Call of Duty: Vanguard po premierze zawierać będzie nową, niezrównaną integrację z Call of Duty: Warzone, a także rozgrywkę międzyplatformową, postępy międzyplatformowe oraz rozgrywkę międzygeneracyjną.


 

Jak innowacyjne funkcje PS5 rozszerzają rozgrywkę w Call of Duty: Vanguard


 

ADAPTACYJNE EFEKTY „TRIGGER”:

image

Sztuka pociągania za spust

 

W Call of Duty: Vanguard, grze w której ołów sypie się gęsto podczas walk w czasie drugiej wojny światowej, musisz walczyć o przyszłość wolnego świata. Adaptacyjne efekty „Trigger” kontrolera DualSense dostosowują się do używanej broni i wymagają mocniejszego naciśnięcia na spust, co przekłada się na bardziej dokładne i realistyczne wrażenia.

Niezależnie od tego, czy namierzasz cele karabinem snajperskim czy przebijasz się przez drzwi i ściany w nowym, reaktywnym otoczeniu, używając lekkiego karabinu maszynowego, zawsze poczujesz moc i ciężar swojej broni.

 

 


 

EFEKTY DOTYKOWE

image

Wrażenia z walki

 

Na różnych frontach drugiej wojny światowej przeżyjesz chwile, podczas których w pełni poczujesz wybuchowe efekty walki. Dzięki efektom dotykowym kontrolera DualSense poczujesz akcję, która dzieje się wokół Ciebie i pulsuje w Twoich dłoniach.

Szybkie szarpnięcia karabinu szturmowego czy wybuchy i odłamki spadające wokół Ciebie pod ogniem wroga – każda chwila będzie niezapomnianym przeżyciem.

 

 

 

 


 

DŹWIĘK 3D

image

Usłysz chaos wojny

 

 

Kinetyczne dźwięki wojny pojawiają się w całym Call of Duty: Vanguard, a pełne napięcia momenty zostają wzmocnione przez otaczający dźwięk 3D, obsługiwany przez PlayStation 5.

Od charakterystycznych odgłosów ostrzału i latających odłamków po bardziej ogólne dźwięki Luftwaffe zsyłającej furię z niebios, chaos danej chwili będzie przez cały czas wokół Ciebie.

 

 

 

 

 


 

KARTY AKTYWNOŚCI

image

Od razu ruszaj do walki

 

Wskocz do misji kampanii i uprość swój dostęp do trybu wieloosobowego i Zombies, korzystając z aktywności dla Call of Duty: Vanguard, które można znaleźć na pasku PlayStation 5.
Nie musisz opóźniać walki na każdym froncie. Szybko i na dobre odmień losy wojny.

 

 

 

 

 

 

 

 zdjęcia i opis ze strony PlayStation Polska

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia